تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
سنسورهای گلوکز و فشار خون اپل واچ

سال‌ها با معرفی سنسورهای گلوکز و فشار خون اپل واچ فاصله داریم

گویا سنسور جدید اپل برای سری اپل واچ خود، به این زودی‌ها اضافه نخواهد شد و شایعات نشان می‌دهند که ویژگی‌های جدیدی مانند نظارت بر قند و ردیابی فشار خون، هنوز آماده نیست و اپل سال‌ها با به‌کار گیری آن در اپل واچ فاصله دارد. اپل واچ به‌طور پیوسته ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند و هر سال با به‌روزرسانی سری اپل واچ، طراحی آن را تازه‌سازی می‌کند. با این حال، شایعاتی در مورد برخی از اجزای اصلی اپل هم وجود دارد که احتمالا سال‌های آینده ارائه خواهند شد. گزارشاتی ادعا می‌کنند که یک سری از ویژگی‌های اصلی اپل واچ ممکن است که سال‌ها با معرفی فاصله داشته باشند.

سنسور نظارت بر قند و ردیابی فشار خون

سنسورهای گلوکز و فشار خون اپل واچ

شایعاتی در طول سال‌ها وجود داشته‌اند که اپل ویژگی نظارت روی گلوکز را برای اپل واچ معرفی خواهد کرد و این شرکت بارها گفته است که روی این ایده کار می‌کند. براساس گفته مارک گورمن در بلومبرگ، انتظار می‌رود که سیستم نظارت روی گلوکز برای اپل واچ، سال‌ها با عملی شدن فاصله داشته باشد. گورمن در این رابطه اعلام کرد که: «من تعجب نخواهم کرد که اگر سیستم نظارت بر گلوکز تا اواخر نیمه دوم این دهه آماده نشود». یکی دیگر از ویژگی‌هایی که ممکن زمان زیادی با آن فاصله داشته باشیم، سیستم نظارت بر فشار خون است. اگرچه، تحقیقات و پتنت‌هایی هم در مورد آن وجود داشته است و گورمن معتقد است که این ویژگی حداقل دو تا سه سال با معرفی فاصله دارد.

یکی از ویژگی‌های قریب الوقوع که توسط مارک گورمن به آن پرداخته شده است، سنسور خواندن دمای بدن است. تحقیقات نشان می‌دهد که این ویژگی حداقل از سال ۲۰۱۹ در دست کار است و تحلیل‌گران پیش بینی کرده‌اند که در اپل واچ سری ۸ شاهد آن خواهیم بود. طبق گزارشی که دیروز یکشنبه منتشر شد، گویا سنسور خواندن دمای بدن، امسال برای اپل واچ آماده خواهد شد. البته طی ماه‌های اخیر، صحبت در مورد آن کم شده است و ممکن است اصلا اتفاق نیفند. تصور می‌شود که نسخه‌های ۲۰۲۲ اپل واچ از سه مدل تشکیل شوند. در کنار سری ۸ اپل واچ، گویا یک مداوم مقاوم ورزشی و به‌روزرسانی اپل واچ SE را نیز خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید: اپل واچ سال‌ها با تبدیل شدن به آینده سلامت کاربران فاصله دارد

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. سنسورهای فعلی اپل واچ، تا چه حدی در سنجش میزان سلامتی کاربران تاثیر دارند؟ آیا سنسورهای جدید اپل می‌توانند تحولی عظیم در سری اپل واچ ایجاد کنند؟ اپل واچ سری ۸ در سال جاری عرضه خواهد شد و اپل می‌تواند طراحی بازنگری شده و ویژگی‌های جدید را برای آن فراهم کند. شما نیز می‌توانید در بخش کامنت‌ها با ما در ارتباط باشید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *