تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
اپل واچ و سیری

اپل واچ و سیری پلیس را به یک مرکز موی تای کشاندند

اتفاق جالبی در یک مرکز موی تای در استرالیا رخ داده و همین موضوع سوژه رسانه‌ها شده است. گویا یک تماس اضطراری سهوی از طریق سیری توسط اپل واچ مربی گرفته شده و باعث این اتفاق می‌شود. به‌طور کلی، هنگامی که یک ساعت اپل یا سیری درگیر یک ماجرایی می‌شود که مربوط به خدمات اضطراری تصادفی است، یک سری عملکردهای الگوریتمی اشتباه می‌کنند. در طی ماه‌های اخیر هم شاهد این بوده‌ایم که تماس‌های اضطراری مخصوصا به واسطه سیستم تشخیص تصادف با اورژانس گرفته شده بود. در این مورد، به نظر می‌رسد که اپل واچ با همکاری سیری باعث شده که پلیس در مرکز موی تای ظاهر شود.

حضور پلیس استرالیا به واسطه اپل واچ و سیری

اپل واچ و سیری

طبق گزارشی که یک سایت خبری استرالیایی منتشر کرده است، جیمی آلین مربی موی تای و بوکس، به‌طور تصادفی از طریق اپل واچ خود با اورژانس تماس گرفت. او در میانه تمرین شخصی خود که با پدهای ضربه‌گیر انجام می‌شد، ناخودآگاه مچ دستش تاج دیجیتال را فشار داده و سیری را فعال می‌کند. به این ترتیب، صدایی از اپل واچ به گوش رسیده و ۱-۱-۲ را صدا می‌زند. می‌دانیم که ۱۱۲ شماره خدمات اضطراری استرالیا بوده و سیری هم با شنیدن آن شروع به تماس می‌کند. لحظاتی بعد هم پلیس در محل حاضر شده و با جیمی روبرو می‌شوند که خبر ندارد چطور باعث حضور پلیس در این محل شده است. می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپلیکیشن ECG اپل واچ به نجات جان یک زن باردار کمک کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *