تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سنسور فشار خون

سنسور فشار خون تا سال ۲۰۲۴ برای اپل واچ ارائه نمی‌شود

این احتمال وجود دارد که اپل تا سال ۲۰۲۴، امکان استفاده از سنسور فشار خون را برای کاربران اپل واچ فراهم نکند. چرا که مشکلات دقت همچنان امکان استفاده از این ویژگی را به تاخیر انداخته است. گزارش جدید نشان می‌دهد که سنسور فشار خون، هنوز دو الی سه سال دیگر به زمان نیاز دارد و همین سبب می‌شود که ارائه آن شاید تا سال ۲۰۲۵ هم به طور بینجامد. به گفته بلومبرگ، این ویژگی توسط کارمندان اپل در حال آزمایش است، اما منابع نامشخص هم می‌گویند که نتایج به اندازه کافی دقیق نیستند. براساس گزارش‌ها، کار روی این سنسور همچنان ادامه دارد و وقتی که زمانش برسد، اپل آن را روی ساعت هوشمند خود پیاده‌سازی می‌کند.

روند کار روی سنسور فشار خون

سنسور فشار خون

آزمایش‌های منظم فشار خون انجام شده و حتی تست‌هایی پیرامون خواندن سیستولیک و دیاستولیک هم گزارش شده است. تا زمانی که توسعه این سیستم به‌خوبی جلو بروند، کاربران همچنان براید در صورت لزوم، با پزشک خودشان در زمینه فشار خون مشورت کنند. بلومبرگ گزارش داده است که سامسونگ و سایر رقبا هم قبلا ساعت‌هایی را روانه بازار کرده‌اند که شامل نظارت و گزارش فشار خون بوده است. با این حال، هر کدام از آن‌ها نیاز به کالیبراسیون ماهانه با یک دستگاه منظم فشار خون دارند. اپل پتنت‌هایی را ثبت کرده است که نشان از تاخیر استفاده از سنسور فشار خون تا سال ۲۰۲۴ دارد و هنوز صحبت کردن در مورد آن زود است.

بیشتر بخوانید: سال‌ها با معرفی سنسورهای گلوکز و فشار خون اپل واچ فاصله داریم

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال