تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
هزینه تعویض باتری

اپل هزینه تعویض باتری را در ماه مارس افزایش می‌دهد

هزینه تعویض باتری در اکثر محصولات اپل از اول مارس ۲۰۲۳ بین ۲۰ الی ۵۰ دلار افزایش خواهد یافت. زمانی که اپل در سپتامبر ۲۰۲۲ سری آیفون ۱۴ خود را معرفی کرد، قیمت تعویض باتری را نیز از ۶۹ دلار به ۹۹ دلار افزایش داد. اکنون هم ۹۹ دلار برای مدل‌های فعلی ثابت می‌ماند، اما قیمت برای همه مدل‌های قدیمی‌تر افزایش پیدا خواهد یافت. این افزایش قیمت جدید روی کاربران دارای AppleCare+ یا کسانی که آیفون های‌شان هنوز تحت گارانتی هستند، تاثیرگذار نخواهد بود. با این حال، صفحه اپل برای تخمین هزینه تعویض باتری می‌گوید که همه قیمت‌های دیگر هم تغییر پیدا خواهند کرد.

افزایش هزینه تعویض باتری

هزینه تعویض باتری

اپل می‌گوید: «هزینه فعلی سرویس باتری خارج از گارانتی تا پایان فوریه ۲۰۲۳ اعمال خواهد شد. از اول مارس ۲۰۲۳، هزینه خدمات باتری خارج از گارانتی هم برای تمام مدل‌های آیفون قبل از آیفون ۱۴ به میزان ۲۰ دلار افزایش پیدا می‌کند». برای همه آیفون‌های پشتیبانی شده با دکمه هوم، این بدان معنی است که هزینه از ۴۹ دلار به ۶۹ دلار افزایش پیدا می‌کند. قدیمی‌ترین مدلی که اپل باتری را برای آن تعویض خواهد کرد، آیفون ۵ است. از آیفون ایکس تا آیفون ۱۳ هم هزینه از ۶۹ دلار به ۸۹ دلار افزایش پیدا می‌کند. افزایش قیمت روی مک و آیپد هم اعمال خواهد شد. از همان تاریخ، اپل هزینه جایگزینی باتری مک بوک را هم افزایش خواهد داد. هزینه مک بوک ایر ۳۰ دلار و مک بوک پرو و مک بوک پایه ۵۰ دلار بالاتر می‌رود.

بیشتر بخوانید: انفجار باتری اپل واچ مردی را به اورژانس فرستاد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *