تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تعداد کاربران اپل

اپل اطلاعات مربوط به تعداد کاربران خود را به اتحادیه اروپا تقدیم می‌کند

پلتفرم‌های بزرگ فناوری از جمله اپل، گوگل و توییتر، داده‌های ماهانه کاربران را به اتحادیه اروپا داده‌اند تا از مقررات سخت گیرانه محتوا پیروی کنند. این شرکت‌ها تا ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ فرصت داشتند تا تعداد کاربران ماهانه خود را به اتحادیه اروپا گزارش دهند. بر اساس قانون جدید خدمات دیجیتالی، هر شرکتی با بیش از ۴۵ میلیون کاربر، ملزم به رعایت حسابرسی، مدیریت ریسک و به اشتراک گذاری داده‌ها با مقامات هستند. به گزارش رویترز، اپل، گوگل، متا و توییتر همگی تایید کرده‌اند که از آستانه ۴۵ میلیون کاربر فراتر رفته‌اند. این شرکت ادعا می‌کند که تنها فروشگاه اپ استور کمپانی از ۴۵ میلیون کاربر فراتر رفته است، اما به شکل داوطلبانه، قوانین DSA در فروشگاه‌های برنامه اپل تی وی، مک و اپل واچ اعمال خواهد شد.

ارائه اطلاعات کاربران به اتحادیه اروپا

تعداد کاربران اپل

این شرکت در بیانیه‌ای می‌گوید: «اپل قصد دارد به‌صورت کاملا داوطلبانه، هر یک از نسخه‌های موجود اپ استور – از جمله نسخه‌هایی که در حال حاضر آستانه تعیین VLOP را برآورده نمی‌کنند – با الزامات موجود DSA برای VLOP ها هماهنگ کند. چرا که اهداف DSA با اهداف اپل برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر محتوای غیر قانونی مطابقت دارد». توییتر گزارش داده است که ۱۰۰.۹ میلیون کاربر ماهانه در اتحادیه اروپا دارد. آلفابت به‌عنوان شرکت مادر گوگل، گفت که مجموع کاربرانی که به سیستم وارد شده اند، ماهانه ۲۷۸.۶ میلیون نفر هستند. این میزان برای یوتیوب در حدود ۴۰۱.۷ میلیون نفر بوده و ۳۳۲ میلیون نفر هم برای بخش جستجوی گوگل است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا اپلیکیشن جام جهانی قطر را کابوس حریم خصوصی خواند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *