تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
طرح هندی آیفون اپل

طرح هندی آیفون اپل به تولید کنندگان چینی ضربه بزرگی می‌زند

توسعه رادیکال تولید آیفون هندی اپل سال‌ها طول می‌کشد تا بتواند ۵۰ درصد از تقاضای جهانی را تامین کند. اما تامین کنندگان قطعات در چین هم اکنون این تاثیر را مشاهده می‌کنند. ادعاهای قبلی اپل در مورد توسعه کارخانه غول پیکر هندی برای تولید و گزارش‌های تولید آزمایشی آیفون ۱۵، به‌طور خاص تاثیرات خود را در چین نشان می‌دهد. بر اساس گزارشی که ساوت چایتا مورنینگ منتشر کرده است، حرکات اپل در حال حاضر روی سهام شرکت‌اهی چینی درگیر در همه دستگاه‌های اپل تاثیر می‌گذارد. به‌طور مثال، شرکت سازنده قطعات گورتک، سفارش‌های ایرپاد را از دست داده و به همراه آن ۶۰ درصد این شرکت هم در معرض تعطیلی کامل و کاهش درآمد قرار دارد.

افت شرکت‌های چینی

طرح هندی آیفون اپل

این خبرگزاری می‌گوید، شرکت Ofilm هم به عنوان سازنده اجزای دوربین، شاهد کاهش فروش و سود خود بوده است. با این حال، این به آن دلیل است که اپل پس از قرار گرفتن Ofilm در لیست تحریم‌های آمریکا به دلیل نقض حقوق بشر، تمام سفارشات خود را از این شرکت قطع کرد. این نشریه می‌گوید که در مقابل، محموله‌های آیفون هند بین آوریل ۲۰۲۲ و دسامبر ۲۰۲۲ در مقایسه با ماه‌های مشابه در سال ۲۰۲۱ دو برابر شده است. این رقم هنوز کمتر از ۵ درصد از کل را تشکیل می‌دهد، اما ساوت چاینا مورنینگ پست به نقل از یک تحلیل‌گر تایوانی پیش بینی می‌کند که تا سال ۲۰۲۷ این میزان به ۵۰ درصد از کل آیفون‌ها می‌رسد. شما هم می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: اپل استخدام اولین فروشگاه محصولات پرچم‌دار خود در هند را آغاز کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *