تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
فروش آیفون 13 اپل

فروش آیفون 13 اپل نسبت به سری‌های قبلی بهتر شده است

سری آیفون ۱۳ همچنان در سال ۲۰۲۲ شاهد تقاضای قوی‌تر از حد معمول است؛ اگرچه یکی از مدل‌ها تقریبا به اندازه بقیه به فروش نمی‌رسد. در سه ماهه منتهی به مارس ۲۰۲۲، آیفون ۱۳ اپل همچنین یکی از بهترین سری گوشی‌های هوشمند بوده است. این اطلاعات از داده‌های جدید تحلیل CIRP به دست آمده است. در مجموع، هر چهار مدل آیفون ۷۱ درصد از کل فروش ایالات متحده را به خود اختصاص داده است. آیفون ۱۳ پایه با داشتن سهم ۳۸ درصدی، بیشترین سهم را برای یک مدل آیفون در سال‌های اخیر داشته است. جاش لوویتز، شریک و بنیان‌گذار CIRP می‌گوید: «مدل‌های جدید آیفون ۱۳ از بیشترین سهمی که ما در بسیاری از بخش‌ها دیده‌ایم، برخوردار بوده‌اند. چهار مدل شامل آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو، آیفون ۱۳ پرو مکس و آیفون ۱۳ مینی تقریبا سه چهارم فروش کل را در سه ماهه مارس به خود اختصاص داده‌اند».

آیفون ۱۳ مینی؛ پایین‌ترین میزان محبوبیت

فروش آیفون 13 اپل

با این حال، داده‌ها نشان می‌دهد که یک مدل به اندازه همتایان خود در بین مشتریان محبوب نیست. در سه ماهه مارس، آیفون ۱۳ مینی تنها ۳ درصد از کل فروش را به خود اختصاص می‌دهد. تجزیه و تحلیل‌ها نشان می‌دهد که خریداران گوشی‌های هوشمند هم‌اکنون دستگاه‌های قبلی خود را برای مدت زمان کوتاه‌تری قبل از ارتقا نگهداری می‌کنند. این موضوع نشان دهنده معکوس شدن روند طولانی مدتی است که قبلا شاهد بوده‌ایم. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. شما کدام مدل آیفون ۱۳ را بیشتر می‌پسندید؟

بیشتر بخوانید: درآمد اپل به‌لطف آیفون ۱۳ و مک رکوردشکنی می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *