تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
صدای سیری

تشخیص زبان آمریکایی و هلندی به صدای سیری اضافه می‌شود

نسخه‌های بتای iOS و Homepod که به تازگی منتشر شده‌اند، شامل صدای جدید ایالات متحده برای سیری است و به‌علاوه آن می‌توانیم به توانایی هوم پاد و هوم پاد مینی در پاسخ‌گویی به درخواست‌ها به زبان هلندی هم اشاره کنیم. پر مخاطب‌ترین بخش اضافه شده به نسخه‌ بتای iOS 15.4 که اکنون برای توسعه دهندگان در دسترس قرار گرفته است، گنجاندن ویژگی‌های ضد تعقیب برای ایرتگ هستند. با این حال تست کنندگان کشف‌های تازه‌ای از این نسخه داشته‌اند که کمتر مورد توجه قرار گرفته است و بخش مهمی از آن‌ها هم به Siri مربوط می‌شود. به گفته سایت هلندی iCulture، اپل قبلا صدای هلندی را در iOS 15.2 اضافه کرده بود، اما اکنون تشخیص صدا در هوم پاد به زبان هلندی نیز کار می‌کند.

قابلیت مفید برای هوم پاد و سیری

صدای سیری

این نشریه خاطرنشان کرده است که این امر هوم پاد و هوم پاد مینی را بسیار مفیدتر می‌کند. چرا که در عمل به این معنا است که گویندگان می‌توانند تشخیص درستی از افراد داشته باشند. این باعث می‌شود که دستگاه‌ها برای درخواست‌های شخصی مانند خواندن پیام‌ها یا پخش موسیقی مورد علاقه‌شان مورد استفاده قرار بگیرند. به طور جداگانه، تست کنندگان کشف کرده‌اند که اکنون صدای جدید و پنجم هم وارد سیری شده و کاربران ایالات متحده می‌توانند از آن استفاده کنند. کاربران در iOS 15.4 بتا می‌توانند به تنظیمات مراجعه کرده و در بخش Siri & Search روی Siri Voice کلیک کنند. با انتخاب گزینه American، فهرستی از پنج صدای کنونی را خواهید دید که مورد آخر به تازگی اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: اپل بتای چهارم iOS 15.4 و iPadOS 15.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *