تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
مک مینی M1

کاربری مک مینی M1 را در یک محفظه کوچک‌تر پیاده‌سازی کرد

کاربری موفق شده است که مک مینی مجهز به M1 اپل را در محفظه‌ای تقریبا نصف حجم اولیه تعبیه کرده و آن را قابل حمل‌تر کند. مک مینی به‌طور گسترده‌ای به‌عنوان یک کامپیوتر بسیار کوچک شناخته می‌شود که عملکرد قابل توجهی نسبت به اندازه فعلی خود دارد.این در حالی است که تینکرها معمولا از بردهایی مانند رزبری پای برای ایجاد دستگاه‌های محاسباتی قابل حمل استفاده می‌کنند و برخی‌ها از همین مفهوم استفاده کرده و روی مک مینی M1 اپل کار کرده‌اند. با این روند، برخی از پروژه‌های انجام گرفته توسط کاربران، مک مینی را به دستگاه قابل حملی تبدیل کرده است و هدف آن‌ها، کوچک کردن سیستم در بدنه‌ای فشرده‌تر بوده است.

کوچک‌سازی مک مینی

مک مینی M1

مک مینی همیشه از یک MainBoard و اجزای فشرده استفاده کرده است و با معرفی نسخه جدید مجهز به تراشه M1، اپل قطعات داخلی را کاهش داده و بدون تغییر در اندازه محفظه آلومینیومی از آن‌ها استفاده می‌کند. کوین نلسون از آزمایشگاه Snazzy، برای پاسخ به این سوال که واقعا چقدر می‌توانید لوازم داخلی مک مینی M1 را در یک محفظه کوچک‌تر قرار دهید، این کار را با یک پرینتر سه بعدی انجام داده است. این یوتیوبر در پست توییتر خود، برد داخلی مک مینی را به همراه هیت سینک، کانکتورها و مقداری سیم کشی نشان می‌دهد. تصویر دیگری مجموعه‌ای از نمونه‌های اولیه چاپ شده را در رنگ‌ها و مواد مختلف نشان می‌دهد که هر کدام دارای جلوه‌های مشابه مک پرو هستند.

بیشتر بخوانید: رندرهای مک مینی ۲۰۲۲ رنگ‌های جذاب این محصول را نشان می‌دهند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *