تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-66171283
ضریب نفوذ خدمات اپل

ضریب نفوذ خدمات اپل در طول سال‌ها رشد زیادی نداشته است

علیرغم اینکه بازوی خدمات اپل در طول سال‌ها با سرعت ثابتی رشد کرده است، تحلیل‌گران معتقد هستند که اپل همچنان به‌عنوان یک تولید کنندگان دستگاه در نظر گرفته شود، چرا که مشتریان از المان‌های غیر سخت افزاری مختلف خود به میزان متوسطی استفاده می‌کنند. کسب و کار خدمات اپل همچنان شاهد رشد سه ماهه سال به سال است و بیش از ۹۰۰ میلیون کاربر تا اکتبر برای اشتراک پلتفرم اپل هزینه پرداخت کرده‌اند. با این وجود، خدمات اپل هنوز آن‌طور که باید به پایگاه کاربران نفوذ نداشته و حداقل طبق گفته همکاران تحقیق هوش مصرف کننده، شرایط خوبی ندارد. طی گزارشی با عنوان «سرویس‌های اپل – نه به‌اندازه سخت افزار اپل»، تحلیل‌گران خاطر نشان می‌کنند که ضریب نفوذ برای ذخیره سازی پولی آی‌کلود برای کاربران تا ۶۰ درصد بوده است.

وضعیت سرویس‌های اپل

ضریب نفوذ خدمات اپل

در برخی از گزینه‌ها مانند AppleCare این میزان به ۴ درصد کاهش یافته است. گروه CIRP هم می‌گوید که اپل به‌طور قطعی نتایج متفاوتی در فروش خدمات به مشتریان دستگاه داشته است. در بخش مصرف کنندگان هم CIRP معتقد است که آن‌ها در ابتدا اپل را به‌عنوان یک تولید کننده سخت افزار می‌دانند. موفق‌ترین المان، فضای ذخیره سازی پولی آی‌کلود است که با ادغام آن در آیفون، آیپد و مک استفاده شده و آن را نسبتا در برابر خدمات رقابتی غیر قابل نفوذ می‌سازد. AppleCare سرویس گارانتی تمدید شده اپل کمترین موفقیت را داشته و ۴ درصد از مشتریان از آن استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید: پیتر استرن معاون خدمات اپل از این شرکت جدا می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

برای ثبت امتیاز، روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

هنوز امتیازی ثبت نشده است

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *