تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
گزارش مالی سه ماهه چهارم 2022 اپل

گزارش مالی سه ماهه چهارم 2022 اپل تحلیل‌گران را امیدوار کرده است

اپل رکورد سه ماهه سپتامبر را با ۹۰.۱۵ میلیارد دلار شکسته و به‌همین دلیل، تحلیل‌گران هم خوشبین هستند که این شرکت در سه ماهه آینده هم همچنان قوی باقی بماند. پس از گزارش درآمد اپل و کنفرانس تلفنی، تحلی‌گران واکنش‌های خود را نسبت به اعداد و اظهارات این شرکت به اشتراک گذاشته‌اند. در حالی که اپل راهنمایی خاصی در مورد سه ماهه اول مالی ۲۰۲۳ ارائه نکرده است، تحلیل‌گران انتظار دراند که این شرکت نسبت به سایر شرکت‌های بزرگ فناوری بهتر عمل کند. یادداشتی از جی پی مورگان نشان می‌دهدکه نتایج در حد انتظار بوده است،‌اما ترکیب محصول متفاوت از انتظار ظاهر شده است. آیفون همچنان توسط زنجیره تامین محدود شده و مک و دستگاه‌های پوشیدنی هم از تقاضای سرکوب شده در بازار سود می‌برند.

امیدواری جهان به اپل

گزارش مالی سه ماهه چهارم 2022 اپل

اپل با وجود شرایط سخت کلان موفق شد درآمد خود را با درصدهای دو رقمی افزایش دهد. انتظار می‌رود که اپل به انعطاف پذیری خود ادامه دهد و جی پی مورگان هم هدف قیمت گذاری خود را ۲۰۰ دلار تعیین کرده است. تحلیل‌گران مورگان استنلی گزارش دادند: «ما معتقدیم که نتایج به دوام اکوسیستم محصول و خدمات اپل اشاره می‌کنند، چرا که اپل EPS توافقی را با 2c شکست داده و علیرغم وجود باد مخالف FX و نگرانی‌ها در مورد EPS یک چهارم دسامبر را در راستای اهداف خاصی دنبال می‌کند و بیشتر به سلامت مصرف کننده توجه دارد». گزارش‌های مشابهی هم وجود دارد که نشان می‌دهد اپل اندکی از اجماع در فروش آیفون و رشد سال به سال شکست خورده است.

بیشتر بخوانید: اپل ۹۰.۱۵ میلیارد دلار در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ کسب کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *