تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
حفظ حریم خصوصی

موضع اپل در حفظ حریم خصوصی مشکلاتی را ایجاد کرده است

طبق گزارش‌ها، تعهد قوی اپل به حفظ حریم خصوصی کاربران، کار را برای بسیاری از مهندسانش سخت‌تر کرده است. این امر منجر به وتو شدن ویژگی‌ها و محدودیت‌هایی در عملکرد پلتفرم‌هایش شده است. براساس تحقیقات جدید، سازنده آیفون اطلاعات زیادی از کاربران خود جمع‌آوری نمی‌کند و در برخی از موارد، حتی مهندسین حریم خصوصی جوان نیز می‌توانند ویژگی‌های پیشنهادی را که به‌عنوان راه حلی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت تلفنی می‌شود را رد کنند. برخی از افراد آگاه، عنوان کرده‌اند که اپل در مقایسه با شرکت‌هاای دیگر، عدم دسترسی به کاربران را بیشتر کرده و مهندسین نمی‌توانند ویژگی‌های ارائه شده توسط رقبای خود را پیاده‌سازی کنند.

سیاست‌های متفاوت اپل در زمینه حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی

اپل برخلاف غول‌های فناوری مانند گوگل و متا، که هر دو آزادانه داده‌های مربوط به رفتار آنلاین کاربران خود را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کنند، حریم خصوصی شدیدی را برقرار کرده و اجازه این کار را به مهندسین خود نمی‌دهد. حریم خصوصی برای اپل یکی از محورهای مدل کسب و کار است و طبق گزارش‌ها، بسیاری از کارمندان آن را مایه افتخار می‌دانند. با این حال، برخی از مهندسین در بخش‌های غیر حریم خصوصی هم معتقد هستند که این موضع اپل، باعث عقب ماندن اپل در سایر بخش‌ها خواهد شد. به‌طور مثال، مهندسین Apple TV+ نمی‌توانند نحوه انتقال مشتریان از یک محتوا به محتوای دیگر را تجزیه و تحلیل کنند.

بیشتر بخوانید: ویژگی های حریم خصوصی اپل ۱۲.۸ میلیارد دلار برای فیس بوک هزینه خواهد داشت

شما نیز می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال