تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارمندان خرده فروشی اپل

کارمندان خرده فروشی اپل برای انتخابات اتحادیه ثبت نام می‌کنند

طبق یک گزارش جدید، کارمندان یک فروشگاه اپل در آتلانتا جورجیا در تلاش برای برنامه‌ریزی جهت تبدیل شدن به اولین فروشگاه اپل هستند که برای انتخابات اتحادیه ثبت نام می‌کنند. اتحادیه پیشنهادی بود که توسط ۱۰۷ کامند در فروشگاه خرده فروشی کامبرلند مال در شمال غربی آتلانتا مطرح شد. بلومبرگ هم گزارش داده است که از روز چهارشنبه، حدود ۷۰ درصد از کارمندان کارت‌های حمایتی را امضا کرده‌اند و قصد دارند که درخواستی را به هیئت ملی روابط کار ارائه کنند. براساس اسناد داخلی، کارمندان در تلاش هستند که از ارتباطات آمریکا استفاده کرده و بخشی از یک کمپین گسترده‌تر برای سازماندهی کارکنان بخش فناوری باشند.

تشکیل اتحادیه کارمندان خرده فروشی‌های اپل

کارمندان خرده فروشی اپل

سازمان دهندگان این فروشگاه اعتقاد دارند که دستمزدها کمتر از حد میانگین در آتلانتا است. حقوق اولیه آن‌ها ۲۰ دلار در ساعت است و بسیار کمتر از ۳۱ دلاری است که برای یک والدین مجرد یا همراه با یک فرزند به آن نیاز دارد. اتحادیه درخواست خواهد کرد که دستمزد پایه حداقل به ۲۸ دلار در ساعت افزایش پیدا کند. علاوه بر این، کارمندان خواهان افزایش بیشتر این درآمد به‌دلیل تورم هستند و به دنبال برنامه‌ای خواهند بود سود بیشتری برای همسانی با کارکنان شرکت داشته باشد. فروشگاه آتلانتا تنها خرده فروشی اپل نیست که برای اتحادیه سازی تلاش می‌کند. کارمندان فروشگاه بزرگ اپل مرکزی هم در حال برای این منظور هستند و درخواست خود را در Fruit Stand Workers United منتشر کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: اتحادیه‌های خرده فروشی اپل در نیویورک تقاضای افزایش حقوق دارند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *