تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

بازی جذاب شاخ اقیانوس Oceanhorn

بازی جذاب و هیجان انگیز Oceanhorn یا شاخ اقیانوس

Oceanhorn نزدیکترین بازی به یک بازی واقعی است مثل بازی Zelda که می توانید همین حالا روی آیفون خود نصب کنید و بازی رو شروع کنید. اگرچه Ocheanhorn چند سالی هست که به بازار اومده ، اما همچنان یکی از بهترین بازی ها در آیفون شناخته شده ، به خصوص که در حال حاضر برای iPhone XS بهینه شده است.

بازی جذاب و هیجان انگیز Oceanhorn در آیفون با داشتن گرافیک های رنگارنگ، یک سبک مبارزاتی سرگرم کننده و معماهای چالش برانگیز و ماجراجویی، احساس می کند به عنوان یک کنسول است. وقتی بازی Oceanhorn رو با یک کنترل کننده بازی کنید ، فراموش می کنید که حتی در حال انجام یک بازی در گوشی آیفون خود هستید، این بسیار خوب است.

بازی جذاب وهیجان انگیز Oceanhorn در آیفون
بازی جذاب وهیجان انگیز Oceanhorn در آیفون

داستان بازی جذاب وهیجان انگیز Oceanhorn

بازی جذاب وهیجان انگیز Oceanhorn در آیفون داستانی بسیار طولانی است ، یعنی این که شما را تا ساعت ها سرگرم می کند. به علاوه ، این یک برنامه جهانی است ، به این معنی که می توانید بازی Oceanhorn با یک تلویزیون اپل را در صفحه بزرگ بازی کنید ، چیزی که من به شدت پیشنهاد می کنم.

کلی بازی های جدید و هیجان انگیز با بررسی ویژگی ها و توضیح بازی قراره اینجا معرفی کنیم بهتون

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *