تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

بهترین اپ سلامتی برای اپل واچ را بشناسید!

همانطور که می دانید، اپل واچ یک ساعت هوشمند و ضد آب است که امروزه به لطف پیشرفت‌ های روزافزون تکنولوژی در دو حوزه سخت افزار و نرم افزار، این محصول به یکی از بهترین ابزار های کاربردی تبدیل شده است.

یکی از کاربردی ترین ویژگی اپل واچ، قابلیت نصب آپ های، ورزشی و سنجش سلامت است. شما با استفاده از ساعت هوشمند خود، می توانید، تعداد ضربان قلب، میزان کالری مصرفی و… اندازه گیری نمایید.

اپل واچ شما می تواند تمام تمرین های ورزشی شما را ثبت کند و مشخص کند که چه میزان کالری سوزانده اید. در واقع شما می توانید یک مربی اختصاصی داشته باشید و آن را به مچ دستتان ببندید.

اگر شما هم صاحب اپل واچ هستید، برای شروع در مسیر سالم زندگی این مطلب را دنبال کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی بهترین برنامه های تمرین و تناسب اندام در Apple Watch بپردازیم.

بهترین اپ سلامتی برای اپل واچ

 

 1. Activity
 2. Workouts
 3. Apple Watch Nike + Run Club
 4. Smart Gym
 5. Workouts++
 6. Pocket Yoga
 7. MySwimPro
 8. Pedometer++
 9. Strava
 10. MyFitnessPal
 11. Streaks Workout

 

Activity

همان طور که می دانید، سلامتی و تناسب اندام، تنها به باشگاه رفتن محدود نمی شود، بلکه سلامتی و تناسب اندام در گرو فعالیت های روزانه است که با اپل واچ می توانید این فعالیت ها را مدیریت و کنترل نمایید.

برنامه Activity در اپل واچ می تواند یک همسفر خوب برای تناسب اندام شما باشد.

این برنامه دارای سه حلقه است که به مدیریت تناسب اندام شما می پردازد، به عنوان مثال این برنامه نشان می دهد که چه میزان، کالری در طول روز سوزانده اید، چند دقیقه حرکات پرسرعت و سریع انجام داده اید و یا هر چند وقت یک بار از سر جایتان بلند شده اید و تحرک داشتید.

برای مشاهده آمار دقیق ازاین برنامه آن را در اپل واچ خود باز کنید.

Workouts

یکی دیگر از بهترین آپ های سلامتی برای اپل واچ، برنامه های کاربردی Workouts است. این برنامه به علت طراحی خوبی که دارد؛ در زمره برنامه های خوب اپل واچ محسوب می شود.

برنامه Workouts از فعالیت های داخلی نیز پشتیبانی می کند، این برنامه میزان کالری سوخته را بر اساس حرکت و ضربان قلب شما ردیابی می کند.

بسته به نسخه Apple Watch و watchOS خود، می توانید  فعالیت های  خود را مانند پیاده روی، دویدن، شنا، تمرینات با شدت زیاد، دوچرخه سواری و موارد دیگر را به راحتی مدیریت کنید.

 Nike + Run Club

برنامه های تناسب اندام Apple Watch Nike + Run Club نیز به نوبه خود در رده بهترین آپ های سلامتی اپل واچ قرار گرفته است.

اگر مایل هستید از میزان گام هایی که برای سلامتی و تناسب اندام خود برمیدارید، مطلع شوید؛ از این برنامه استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید در چالش های هفتگی و ماهانه شرکت کنید و با دوستانتان به رقابت بپردازید. این برنامه می تواند جای خالی یک مربی را برای شما پر کند.

ناگفته نماند که این برنامه به طور تخصصی در رشته دو تمرکز دارد و برای ورزشکاران این رشته یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن محسوب می شود. یکی دیگر از وِیژگی های جالب توجه این برنامه، قابلیت بازخورد های صوتی شما می باشد. به عنوان مثال هر مایل از پیشرفتی که در ورزش دارید؛ با استفاده از بازخورد صوتی اندازه گیری می شود.

Download: Nike+ Run Club (Free)

SmartGym

Smart Gym یکی دیگر از بهترین آپ های سلامتی برای اپل واچ محسوب می شود. شاید رفتن به باشگاه و یا یک سالن ورزشی، راهی عالی برای سوزاندن کالری و به تبع آن تناسب اندام باشد؛ اما دانستن اینکه از کجا شروع کنیم،  به ویژه برای افرادی که تازه به ورزش روی آورده اند، اغلب دشوار است.

SmartGym یک آپ کاربردی ویژه علاقه مندان به رشته فیتنس و بدنسازی است که به کمک دوست داران این رشته های ورزشی می آید تا به تمرین هایشان نظم ببخشد.

این برنامه قریب 250 تمرین با تصاویر و انیمیشن دارد؛ که توسط متخصصان رشته تربیت بدنی انتخاب شده است.

Download: SmartGym (Free, in-app purchases available)

Workouts++

از دیگر برنامه های کاربردی تناسب اندام Workouts++ است که می تواند مسیر درست ورزش کردن را به شما نشان دهد. کار کردن با این برنامه به نسبت سایر برنامه ها کمی دشوار است چرا که مانند یک مربی سخت گیر عمل می کند. پس از چند بار استفاده از برنامه Workouts، مشاهده محدودیت های آن خواهید بود.

این برنامه دارای یک صفحه نمایش تمرین با طراحی کارآمد است، که شش گزارش آخر از فعالیت های شما را ارائه می دهد.

Download: Workouts++ ($0.99)

Pocket Yoga

یوگا کار کردن آن هم با ساعت مچی، یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست. اگر شما هم صاحب یک اپل واچ هستید، حتما برنامه Pocket Yoga را نصب کنید. چراکه این برنامه یکی از بهترین آپ های سلامتی برای اپل واچ است.

بعد از اینکه این برنامه را نصب کردید، تشک یوگای خود را بر دارید و گوشی هوشمندتان را در مقابل خود بگیرید و به تمرین یوگا بپردازید.

این برنامه 27 جلسه مختلف یوگا با مدت زمان معین در چند سطح مقدماتی، پیشرفته و فوق پیشرفته دارد.

شما با این برنامه، بیش از 200 نمایش مختلف یوگا را می توانید ببینید.

ساعت هوشمند اپل واچ به همراه برنامه Pocket Yoga یک راه عالی جهت پیگیری تمرین های شماست.

این برنامه همچون سایر برنامه های تناسب اندام، ضربان قلب، میزان کالری سوخته شده و مدت زمان تمرین شما را نمایش می دهد.

Download: Pocket Yoga ($2.99)

 

MySwimPro

همانطور که می دانید، اپل واچ های سری دو ضد آب هستند. به همین خاطر بسیاری از دارندگان این دستگاه ها ترجیح می دهند با اپل واچ خود به استخر بروند. حتی به همین منظوراپلیکیشن های تخصصی رشته شنا نیز پا به زندگی بسیاری از شنا کاران آمده است.

MySwimPro درحد خود، یکی از بهترین آپ های سلامتی برای اپل واچ است که تمرینات شنای شما را کنترل می کند. با استفاده از این برنامه می توانید، آموزش و اطلاعات مهم شنای خود را مانند میزان زمان تمرین فعلی، میزان زمان لازم برای تمرن بعدی بر حسب کالری مورد نیاز بدنتان، میزان مسافتی که شنا کرده اید، ضربان قلب و… را ببینید.

Download: MySwimPro: Swim Workouts (Free, subscription available)

Pedometer++

Pedometer++ یک برنامه کاربردی است که به شمردن گام های شما می پردازد. شما با استفاده از این برنامه ساده می توانید به راحتی شمارش تمام قدم های روزانه و هفتگی خود را پیگیری کنید.

Download: Pedometer++ (Free)

Strava

Strava بهترین برنامه برای دوندگان و دوچرخه سواران است. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که علاقه بسیاری به دوچرخه سواری دارید، این برنامه برای شما یکی از بهترین آپ های سلامتی است.

این اپلیکیشن جذاب دارای پشتیبانی GPS است. تقسیم زمان، مسافت طی شده، میزان ضربان قلب و مقدار کالری سوخته  از مهمترین ویژگی های این برنامه می باشد.

این برنامه مهیج دارای فضایی برای اشتراک گئاری تمرینات شما است. با این برنامه می توانید، با سایر ورزشکاران در ارتباط باشید.

Download: Strava (Free, subscription available)

 MyFitnessPal

اگر به دنبال یکی از بهترین آپ های سلامتی برای اپل واچ هستید، MyFitnessPal می تواند، انتخاب مناسبی برای شما باشد. این برنامه تاثیر به سزایی در کاهش وزن دارد. این برنامه با ارائه یک برنامه رژیم غذایی شخصی برای شما بر اساس سن، حنسیت، قد، وزن و همچنین میزان کالری مورد نیاز بدن کمک قابل توجهی به سلامت جسمی شما می کند.

Download: MyFitnessPal (Free, subscription available)

 

Streaks Workout

یکی دیگر از برنامه های کاربردی برای تناسب اندام Streaks Workout است. با استفاده از این برنامه می توانید به صورت روزانه به ورزش کردن بپردازید. تمرین هایی که این برنامه ارائه می دهد، نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. این برنامه 30 تمرین به شما ارائه می دهد که می توانید هر روز آن ها را تکرار کنید و به واسطه این تمرین ها اندام خود را به تناسب دلخواه برسانید.

تمرین هایی که این برنامه ارائه می دهد، در قالب انیمیشن است. یکی دیگر از امکانات این برنامه این است که می توانید نکاتی در مورد چگونگی بهبود روش و وضعیت خود دریافت نمایید.

Download: Streaks Workout ($3.99)

با ساعت مچی اپل متناسب شوید

سال های پیش چه کسی فکرش را می کرد که یک ساعت مچی به چنین فناوری هایی دست پیدا کند. اما همانطور که می دانید، هیچ چیز در این دنیا بعید نیست. حالا که پای تکنولوژی به ساعت ها هم باز شده، تنبلی را کنار بگذارید و ورزش مورد علاقه خود را با یک مربی حرفه ای که به مچ دست هایتان بسته شده به صورت حرفه ای دنبال کنید. و جاده زندگی خود را به سمت سلامتی پیش ببرید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *