تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

معرفی 12 بازی آفلاین برای آیفون و آیپد

گاهی ممکن است، در شرایطی باشیم که اتصال به اینترنت برایمان مقدور نباشد، مثلا در یک روستا باشیم که خطوط مخابرات هنوز به آنجا نرسیده و یا مجبورشویم؛ برای ساعتی در زیر زمین  یک ساختمان باشیم که از نظر آنتن دهی ضعیف است.

حتی ممکن است بسته دیتای تلفن همراهمان تمام شده باشد و چند ساعتی برای رفتن به داشگاه یا محل کار با مترو یا اتوبوس  سفرهای کوتاه مدت داشته باشیم. و در طی تمام این مدت ها دلمان بخواهد با گوشی خود بازی کنیم.

بازی های آنلاین همیشه هیجان انگیز هستند، اما بازی های آفلاینی هم وجود دارند که به اندازه بازی های آنلاین خواستنی و محبوب هستند.

ما در این مقاله قصد داریم؛ به معرفی 12 بازی آفلاین برای آیفون و آیپد بپردازیم.

لیست 12 بازی آفلاین برای آیفون

 1. Alto’s Adventur
 2. Alto’s Odyssey
 3. Monument Valley
 4. Monument Valley 2
 5. BADLAND
 6. BADLAND 2
 7. Drop7
 8. Mini Metro
 9. Civilization VI
 10. Stardew Valley
 11.  New York Times Crossword
 12. Ticket to Ride

معرفی و لینک دانلود

Alto’s Adventur

یکی از بهترین بازی های آفلاین برای آیفون و آیپد، بازی هیجان انگیز Alto’s Adventure است.

ماجراجویی های این بازی به قدری جذاب است که بی شک، از شما یک بازیکن پر و پا قرص می سازد.

Alto’s  دونده بی نهایت قدرتمندی است که به کمک شما اسکی بازی می کند. شما در این بازی باید آلتو و اسکی اش را در روی دامنه های آند کنترل کنید و در مسیر تعدادی سکه جمع کنید.

برای پرش از موانع و پرتاپ سنگ از کنترل های لمسی گوشی آیفون یا آیپد خود استفاده کنید.

Download: Alto’s Adventure ($4.99)

 Alto’s Odyssey

بازی Alto’s Odyssey مکمل بازی Alto’s Adventure است در واقع روند و ماجراجویی های این بازی ورژن پیشرفته تر بازی Alto’s Adventure است. در این بازی هم باید با پریدن و پشتک زدن، موانع پیش رویتان را بر طرف کنید.

تفاوت این بازی، با بازی قبل اضافه شدن شخصیت های جدید، مکان های جدید، موسیقی جدید است. با این وجود اگر  عاشق ماجراجویی هستید، ادیسه را حتما دوست خواهید داشت.

Download: Alto’s Odyssey ($4.99)

Monument Valley

بی اغراق، یکی دیگر از بهترین بازی های آیفون و آیپد، بازی Monument Valley است. این بازی که در زبان فارسی عنوان دره یادبود را به خود اختصاص داده است. قصه دختری به اسم آیدا را در فضا و طرح های یک هنرمندی هلندی به نام موریس کرنلس اشر، را  روایت می کند.

شما باید در این بازی، آیدا را که دختری سرگردان در میان ساختمان های رنگارنگ است؛ هدایت کنید تا معماهای پیچیده ی مقابلش را رمز گشایی کند.

Download: Monument Valley ($3.99, in-app purchases available)

Monument Valley 2

بازی Monument Valley 2  نیز در دنباله ی بازی Monument Valley طراحی شده است. شما در این بازی نیز باید همچون  قسمت قلبجستجوی او برای جستجو در جهان به جستجوی جهان می پردازید. مفهوم در اصل یکسان است ، اما تصاویر دخترک قصه را در حل معماها یاری نمایید. تفاوت این بازی با Monument Valley در گرافیک و طراحی زیبا تر آن است. همچنین حل معماها و پازل ها کمی ظریف تر شده است.

Download: Monument Valley 2 ($4.99)

 BADLAND

بازی  BADLAND در زمره بهترین بازی های آیفون و آیپد قرار گرفته است. شما در این بازی با یک کاراکتر سیاه رنگ که شبیه به یک توپ است در فضایی کویری و بی آب و علف همراه هستید و باید BADLAND را در عبور از مسیر پر خطر یاری کنید. برای مدیریت بازی باید از کنترل های لمسی استفاده کنید. فراموش نکنید که این بازی یک بازی پرچالش است و طی بازی باید مراقب تیغ های چرخشی، سمباده های پوستی و سایر سکانس های پرهیجان این بازی باشید.

Download: BADLAND ($0.99)

 BADLAND 2

BADLAND 2 قسمت دوم بازی BADLAND  است که برخی از مکانیک های جدید را به بازی اضافه کرده است. به عنوان مثال در BADLAND کاراکتر بازی تنها می توانست بالا و پایین بپرد اما در BADLAND 2 کاراکتر می تواند به مسیر چپ و راست هدایت شود.

برای این بازی نیاز به اینترنت نیست و می توانید به صورت آفلاین این بازی هیجان انگیز را دنبال کنید.

Download: BADLAND 2 ($0.99)

 Drop7

یکی دیگر از بهترین بازی های آفلاین برای آیفون و آیپد، بازی Drop7ا است. حتما شما با بازی سودوکو یا تتریس آشنا هستید، بازی Drop7  یک بازی مبتکرانه از ترکیب تتریس با سودوکو است که قوانین ساده ای دارد.

در این بازی با یک صفحه 7*7 مواجه هستید، که دارای  توپ های سفید رنگ با اعداد یک تا 7 است.

روند بازی هم چون بازی تتریس است. از دست دادن توپ ها  در بالای صفحه  و بالا بردن امتیازها، هدف بازی است.

این بازی بسیار سرگرم کننده و در عین حال ساده است. بالابردن تمرکز ذهن از ویژگی های این بازی فکری است.

Download: Drop7 (Free)

 Mini Metro

بی شک یکی دیگر از بهترین بازی های آفلاین برای آیفون و آیپد، بازی  Mini Metroاست. این بازی به شما امکان ساخت سیستم حمل و نقل عمومی را می دهد. در این بازی نقشه شهری در اختیار شما قرار دارد که می توانید، خطوط خود را با استفاده از ایستگاه های مختلف متصل کنید. در این بازی تعدادی خطوط، قطار و ایستگاه وجود دارد که شما باید از این ابزار ها استفاده کنید و مردمی را که در انتظار ناوگان حمل و نقل عمومی هستند را منتظر نگذارید.

Download: Mini Metro ($3.99)

Civilization VI

Civilization VI در زمره بهترین بازی های آفلاین برای آیفون و آیپد به حساب می آید. این بازی آخرین قسمت استراتژی حماسه جهانی  است که تنها در سیستم عامل  iOS، قابل ارائه است.  موجود است. شما در این بازی رهبر قوم خود هستید و باید تلاش به فتح تمام جهان نمایید.

در ی بازی شخصیت ها بر حسب رهبران دنیای واقعی، شکل گرفته است و تمامی مکان ها و بناهای تاریخی که در بازی آورده شده است الگو گرفته از دنیای واقعیست.

این بازی را می توانید به صورت گروهی و آنلاین و یا به صورت انفرادی و آفلاین بازی کنید.

Download: Civilization VI (Free, in-app purchases available)

 Stardew Valley

این بازی یکی از بهترین بازی های آفلایت برای آیفون و آیپد است. شما در این بازی باید مزرعه خود را مدیریت نمایید.

این بازی بسیار ساده است و از گرافیک زیبای 8 بیتی برخوردار است. شما در این بازی با انجام هر کدام از فعالیت‌های بازی که شامل کشاورزی، کار در معدن و ماهیگیری یا مبارزه است، می توانید سطح خودتان در آن مهارت‌ها  بسنجید.

Download: Stardew Valley ($7.99)

  New York Times Crossword

 این بازی نیز به نوبه خود، یکی از بهترین بازی های آفلاین برای آیفون یا آیپد است. در این بازی یک جدول کلمات متقاطع از مجله ی نیویورک تایمز، وجود دارد که باید آن را حل کنید.

پس از حل جدول، شما می توانید در اشتراک دیجیتالی نیویورک تایمز جواب های خود را منتشر نمایید و یا به طور جداگانه اشتراک Crossword را دریافت کنید.

اغلب کسانی که طرفدار این بازی هستند، تمایل به گرفتن اشتراک در این مجله دارند، چراکه افرادی که دارای اشتراک نیستند، فقط به کلمات متقاطع روزانه، دسترسی خواهند داشت.

Download: New York Times Crossword (Free)

 Ticket to Ride

یکی دیگر از بازی های خوبی که به صورت آفلاین برای آیپد و آیفون امکان پذیر است، بازی Ticket to Ride است. شما می توانید در این بازی تجربه های بسیاری در فضای راه آهن و سوار بر قطار های مختلف کسب نمایید. در این بازی باید سعی کنید مراحل را یکی یکی پشت سر گذاشته تا با قطار به کشورهای دیگر پیوند جدیدی بزنید.

Download: Ticket to Ride ($4.99, in-app purchases available)

بازی های آیفون آفلاین مورد علاقه شما چیست؟

ما در این مقاله سعی کردیم، برخی از بهترین بازی هایی که می توانید به صورت آفلاین در iOS از آن ها لذت ببرید را به شما معرفی کنیم.

اگر می خواهید به صورت آفلاین در آیفون خود بازی کنید، توصیه می کنیم این بازی های جالب را از دست ندهید.

همچنین می توانید بازی های آفلاین مورد علاقه خودتان را به ما معرفی کنید، تا آن را به اشتراک بگذاریم.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *