تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر تلفن تماس: 021-62999938

مشاغل پر در آمد در شرکت اپل

افزایش مشاغل اپل در ایالت متحده

سی و سه سال پیش ، پنج دوست دور یک میز آشپزخانه در تولسا ، اوکلاهما نشستند و تصمیم به تاسیس یک شرکت گرفتند.

در میان آنها: رئیس جمهور ماکروور اندی مک کی و همسرش هلن که پرسنل را اداره می کند، بودند.

امروز، با فاصله کمتر از یک مایل از آن نقطه، اکنون ماکرو 80 هزار فوت مربع فضا را اشغال می کند و او عنوان برترین تولید کننده سیستم های تست باتری در جهان به دست آورده است.

Maccor یکی از 9000 تأمین کننده آمریکایی است که اپل در سال 2018 با جمع آوری 60 میلیارد دلار هزینه ، که از 450،000 شغل پشتیبانی می کند.

در مجموع ، اپل وظیفه ایجاد و پشتیبانی 2.4 میلیون شغل ایالات متحده در هر 50 ایالت، چهار برابر تعداد مشاغل آمریکایی مربوط به هشت سال پیش را به این شرکت داده است و این گونه مشاغل پر در آمد در شرکت اپل به وجود آمده است.

اپل در تلاش است تا سال 2023 به طور مستقیم 350 میلیارد دلار در اقتصاد ایالات متحده کمک کند ، که این شرکت در ژانویه سال 2018 اعلام کرد.

اندی می گوید: “رابطه با اپل برای ما بسیار شگرف و تغییر یافته است.”

“ما می خواهیم بهترین تجهیزات مطلق را که قابلیت ساختن آن ها را داریم  بسازیم و نمی خواهیم گوشه هایی را قطع کنیم.

اپل شرکتی است که کیفیت آن بسیار مهم است و آنها ما را به طور مداوم تحت فشار قرار می دهند تا ببینیم آیا می توانیم در محصول تجاری خود پیشرفت هایی داشته باشیم. “

Maccor سخت افزاری و نرم افزاری با دقت بالا را برای آزمایش عملکرد باتری ها طراحی و تولید می کند. تست دقیق کیفیت و عملکرد باعث می شود باتری های موجود در محصولات اپل ایمن و بادوام باشند.

هنگامی که ماکرو از 15 سال پیش همکاری با اپل را آغاز کرد ، این شرکت 60 کارمند داشت. این تعداد به بیش از 130 برابر رسیده و شامل یک مرکز جدید در سان خوزه ، کالیفرنیا است.

تنها در سال گذشته ، کارمندان ماکارور یک سوم افزایش یافته و شرکت در حال استخدام کارگران ماهرتر است.

هر سال ، اپل به دنبال فرصت های جدید برای گسترش روابط تأمین کننده موجود خود است – در ماه ژوئن ، اپل با شرکت Broadcom Limited ، یک شرکت کالیفرنیا با یک مرکز تولید در فورت کالینز ، کلرادو ، به توافق رسید تا ماژول ها و اجزای فرکانس رادیویی با کارایی بالا را خریداری کند.

از آنجایی که اپل در دسامبر سال 2017، 390 میلیون دلار به عنوان بخشی از صندوق تولید پیشرفته Finisar اهدا کرد ، تولیدکننده در این مسیر علاوه بر ایجاد نزدیک به 1000 شغل ساختمانی ، 500 موقعیت تمام وقت در شرمن ، تگزاس را نیز دارد.

انتظار می رود که Finisar در ماه های آینده لیزرهای حمل و نقل با نام های VCSEL را که برای تأمین نیرو از FaceID در آخرین آیفون ها و iPad ها استفاده می شود ، آغاز کند.

مقدار قابل توجهی از مشاغل پشتیبانی اپل در ایالات متحده در اقتصاد برنامه های پررونق ، که در حال حاضر مسئولیت 1.9 میلیون شغل آمریکایی را بر عهده دارد – پیدا شده است که 325000 افزایش در دو سال و نیم گذشته است.

چندین ایالت در این دوره شاهد رشد دو رقمی بودند ، از جمله افزایش 43 درصدی در کارولینای شمالی ، نمایندگی تقریبا 15000 شغل جدید و افزایش 50 درصدی در فلوریدا که تقریباً 30،000 شغل جدید به آن افزود.

پنسیلوانیا شاهد رشد 64 درصدی رشد بود که از 40.800 شغل در سال 2016 به بیش از 67،000 امروز رسیده است.

مشاغل پر در آمد در شرکت اپل
مشاغل پر در آمد در شرکت اپل

اپل همچنین به طور مستقیم 90،000 کارمند در هر 50 ایالت را استخدام کرده است ، شرکت را در مسیر ایجاد 20،000 شغل جدید در سراسر ایالات متحده تا سال 2023 قرار داده است و مشاغل پر در آمد در شرکت اپل را به وجود آورده است.

هزاران متر مربع از محل کار ، آزمایشگاه و تحقیقات. در سیاتل ، اپل 2،000 کارمند جدید را در پست های مهندسی کاملاً ماهر به کار خود اضافه خواهد کرد.

در بطن تمامی این پیشرفتها شرکت هایی مانند Maccor و افرادی مانند MacKays قرار دارند که افتخار سرمایه گذاری در جامعه خود را دارند.

در طول یک دهه گذشته ، آنها تقریباً به 50 دانشجوی کمک کرده اند تا از طریق بورس های تحصیلی که از طریق دانشگاه تولس دریافت می کنند ، به دانشگاه بروند.

اندی می گوید: “هیچ پولی در خانواده ما نبود که من وارد کالج شوم، من خوش شانس بودم که از شرکتی که مادر من برای آن کار کرده بود ، بورسیه کامل دریافت کنم.”

“من همیشه این را به خاطر می آورم چون مسیر زندگی من را به کلی تغییر داده است ، و وقتی به جایی که ، می خواستیم ببینیم که آیا می توانیم به همان روش به دیگران کمک کنیم.”

وقتی اندی به داستان خود برمی گردد ، او هنوز از جایی که شروع کرده شگفت زده می شود.

اندی می گوید: “هیچ یک از ما که این شرکت را راه اندازی نکرده ایم این باور را نداریم که ما همیشه به چیزی مانند الان برسیم.” وی گفت: “ما در طبقه تولید ایستاده ایم و فقط به هم نگاه می کنیم و می گوییم” آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی در آشپزخانه در آن خانه  با مسافتی دور از اینجا نشسته بودیم وسط یک ساختمان این چنینی ایستاده باشیم. چنین چیزی را بنا کردیم؟ و ما هیچ ایده ای برای فروشگاه نداشتیم.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال