تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
ایرپاد خبرنگار

پرنده‌ای ایرپاد خبرنگار را در پخش زنده دزدید

یک روزنامه نگار تلویزیونی در شیلی، هنگامی که به‌صورت زنده در حال ارائه گزارش بود، اتفاق جالبی را به واسطه نشستن یک پرنده روی شانه خود تجربه کرد. هنگامی که این پرنده روی شانه این خبرنگار قرار داشت، یکی از ایرپادهای وی را از گوشش دزدیده و این صحنه‌ها ثبت می‌شوند. ظاهرا پرندگان در شیلی به ایرپاد جذب شده و پیش زمینه زیادی هم از دزدیده شدن ابزارهای الکترونیکی در گذشته در این کشور وجود داشته است. این خبرنگار در حال گزارش یک جنایت در منطقه بوده است و حضور این پرنده کمک کرد که داستان گزارش شده در این گزارش کمتر برای بینندگان دلهره‌آور بوده و فضای گزارش با طنز همراه شود.

دزدیده شدن ایرپاد خبرنگار

ایرپاد خبرنگار

هنوز مشخص نیست که گزارشگر موفق به ردیابی ایرپاد خود و پس گرفتن آن از پرنده شده است یا خیر. بینندگان این گزارش امیدوار هستند که پرنده به‌زودی متوجه غیر قابل خوردن بودن این دستگاه شده و مشکلی برایش ایجاد نشود. این خبرنگار می‌تواند از قابلیت ردیابی محصولات اپل استفاده کرده و ردیابی دقیقی از محل این ایرپاد داشته باشد. اگر این‌طور نباشد، مثل خیلی از کاربرانی که امروزه ایرپاد یک گوش را به‌دلیل سرقت مورد استفاده قرار می‌دهند، این خبرنگار هم باید به چنین تصمیمی متوسل شود. البته اگر دوباره در حین گزارش اقدام به استفاده از ایرپاد یک گوش خود کند، بعید نیست که دوباره پرنده‌ای به وی حمله کند. می‌توانید لحظه دزدیده شدن ایرپاد را در این ویدیو یوتوب تماشا کنید.

بیشتر بخوانید: کاهش نویز محیطی ایرپاد مکس احتمالا دادگاهی خواهد شد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *