تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
تغییر رمز اپل واچ

آموزش حذف رمز اپل واچ

رمز عبور اهمیت بسیار زیادی در اپل واچ دارد، چرا که به شما این امکان را می‌دهد که از Apple Pay استفاده کنید و دستگاه را نیز ایمن نگاه دارید. اکثر افراد هنگام راه‌اندازی دستگاه خود، رمز عبور اپل واچ خود را یک بار تنظیم می‌کنند و در صورتی که دارنده‌ی یکی اپل واچ‌های نسل قدیم باشند، این رمز عبور به ساعت جدید نیز تنظیم خواهد شد. بیاد داشته باشید که همیشه به‌روزرسانی دوره‌ای رمز عبوری که مرتبا از آن استفاده می‌کنید، یک روش خوب و مناسب است و چنین روندی قطعا در مورد اپل واچ هم صدق می‌کند.

تغییر رمز اپل واچ

با باز کردن تنظیمات در اپل واچ خود می‌توانید چنین کاری را انجام دهید و سپس با رفتن به پایین و بخش Passcode به تنظیمات مربوطه دسترسی خواهید داشت.

در این بخش می‌توانید همه‌ی موارد مربوط به رمز عبور خود را کنترل کنید که شامل تنظیم رمز عبور ساده یا پیچیده برای اپل واچ شما خواهد بود.

اگر از رمز عبور ساده استفاده می‌کنید و می‌خواهید که کمی پیچیدگی آن را بیشتر کنید، می‌توانید رمز عبور ساده را در دستگاه خود غیرفعال کنید. مراحل این کار و همچنین تغییر کد عبور معمولا در همه‌ی اپل واچ‌ها یکسان خواهد بود.

شما ابتدا می‌توانید رمز عبور فعلی خود را وارد کنید و سپس رمز عبور جدید خود را دوبار وارد کنید. چنین روندی در همه‌ی دستگاه‌ها چنین است و بنابراین شگفتی چندان خاصی در اپل واچ وجود نخواهد داشت. شما از این طریق می‌تواند رمز عبور جدید خود را ذخیره کرده و سپس فعال‌سازی کنید.

تغییر رمز اپل واچ

اگر سیستم تشخیص مچ را فعال کرده باشید، ساعت در صورت برداشته شدن، خود به خود قفل خواهد شد و یک ویژگی امنیتی بسیار عالی برای این دستگاه محسوب می‌شود. شما همچنین می‌توانید رمز عبور اپل واچ خود را در برنامه‌ی Watch که در آیفون ارائه شده است، تغییر دهید. تنظیمات دیگری هم در این برنامه در دسترس شما قرار گرفته است که با فعال‌سازی در اختیار شما خواهد بود. یکی از ویژگی‌ها، باز کردن قفل با آیفون است که در صورت داشتن این دستگاه بسیار کاربردی خواهد بود. این بدان معنی است که وقتی ساعت خود را به‌همراه دارید، دفعه‌ی دیگری که قفل آیفون خود را باز کنید، ساعت شما نیز از قفل خارج خواهد شد. این حالت تا زمانی که بار دیگر ساعت را قفل کنید، همچنان فعال خواهد بود. البته این تنظیمات کاملا اختیاری است و می‌توانید از طریق برنامه آن‌ها را تغییر دهید. مراحل را یک‌بار دیگر در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

  • تنظیمات را در برنامه‌ی Watch که در آیفون یا اپل واچ خود نصب کرده‌اید، باز کنید.
  • به پایین اسکرول کرده و رمز Passcode کلیک کنید.
  • رمز Turn Off یا Change Passcode کلیک کنید تا بتوانید به تنظیمات مربوطه پایان دهید.

سخن آخر

تغییر رمز اپل واچ

بدین ترتیب دانستیم که اپل واچ نیز مانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی، از سیستم رمز عبور پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید آن را به‌صورت ساده یا پیچیده تنظیم کنید. حتی می‌توانید اپل واچ خود را با گوشی آیفون خود همگام سازی کرده و امنیت آن را بیشتر کنید. بدین ترتیب شما دسترسی امنیتی بهتری به ساعت هوشمند خود خواهید داشت و می‌توانید از قابلیت‌های آن بهره مند شوید. این برنامه‌ی Watch یکی از بهترین ابزارهایی است که شما در این زمینه می‌توانید استفاده کنید. فراموش نکنید که حتما از رمز عبور طولانی استفاده کرده یا اینکه همگام سازی با آیفون را در این زمینه فراموش نکنید.

اپل واچ یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند بازار است که امکانات گسترده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. اپل مانند همیشه دستگاهی را روانه بازار کرده است که از نظر امنیتی هیچ کم و کسری ندارد و کاربران مبتدی و حرفه‌ای به راحتی و با اطمینان خاطر می‌توانند از آن استفاده کنند.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *