تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارخانه اصلی آیفون فاکسکان

منطقه نزدیک کارخانه اصلی آیفون فاکسکان در چین قرنطینه شد

مقامات حاضر در ژنگژو چین، دستورالعمل‌های جدیدی را در نزدیکی تاسیسات اصلی تولید آیفون فاکسکان اعمال کرده‌اند و ممکن است این روند روی عرضه دستگاه‌های اپل تاثیر گذارد. براساس گزارش بلومبرگ، برخی از مناطق حاضر در منطقه اقتصادی فرودگاه ژنگژو، تحت تدابیر شدید قرنطینه قرار گرفته است و ساکنین آن نمی‌توانند خانه‌های خود را ترک کنند. منطقه اقتصادی جایی است که کارخانه اصلی مونتاژ آیفون فاکسکان در آن قرار دارد. این قرنطینه تنها یک روز پس از آن صورت گرفته است که مقامات در شهر اقدامات اجباری آزمایشی را تست کرده بودند. این تست‌ها نشانه‌ای برای قرنطینه‌های قریب الوقوع را از همان ابتدا مشخص می‌کرد.

قرنطینه شدید اطراف کارخانه اصلی فاکسکان

کارخانه اصلی آیفون فاکسکان

مقامات چینی سیاست بسیار سخت‌گیرانه‌ای از همان ابتدا برای کووید-۱۹ در پیش گرفته‌اند. به‌طور که حتی بعد از شناسایی چندین مورد، قرنطینه کلی منطقه انجام می‌شود. اقدامات مشابهی هم در شهر کونشان انجام شده و خانه تامین کنندگان و شرکای مونتاژ اپل مانند پگاترون، کوآنتا، ویسترون و لوکس‌شر در آن قرار دارد. مشخص نیست که این قرنطینه‌ها چه تاثیری روی عرضه آیفون خواهند داشت، اما این احتمال وجود دارد که از سرعت آن کاسته شود. بسیاری از تحلیل‌گران بر این باور هستند که عملیاتی ماندن فاکسکان، کلیدی برای بی‌تاثیر نبودن عرضه آیفون تلقی می‌شود. این اولین باری هم نیست کارخانه در سال جاری تعطیل می‌شود و در ماه مارس هم فعالیت‌ها در شنژن متوقف شده بود. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

بیشتر بخوانید: فاکسکان تحت تاثیر قرنطینه چین به‌دلیل کرونا قرار نمی‌گیرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *