تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی Civilization VI گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون

بازی Civilization VI گوشی آیفون

معرفی بازی Civilization VI

Civilization VI یک بازی در سبک استراتژیک است که توسط استودیو Firaxis Games ساخته شده، توسط شرکت 2K Games منتشر شده و توسط شرکت Take-Two Interactive توزیع شده است.

بازی Civilization VI گوشی آیفون که آخرین عنوان از سری بازی های Civilization به شمار می رود، در ماه اکتبر سال 2016 برای Microsoft Windows و macOS، در ماه دسامبر سال 2017 برای iOS منتشر شد.

هدف بازی:

مشابه نسخه های قبلی، هدف بازی Civilization VI گوشی آیفون هم توسعه دادن یک تمدن از مراحل اولیه در طول هزاران سال و تبدیل کردن آن به یک قدرت جهانی و رسیدن به پیروزی با غلبه بر بقیه بازیکنان یا رقبای کامپیوتری با شرایطی نظیر سلطه نظامی، برتری تکنولوژیکی یا تاثیر فرهنگی است.

بازیکنان باید:

  • در جهان بازی کاوش کرده
  • شهرهای جدید پیدا کنند
  • شهر های خود را بهسازی کنند
  • ارتش خود را برای حمله یا دفاع به صف کنند
  • به دنبال تکنولوژی ها و تعلیمات مدنی فرهنگی جدید باشند
  • با دیگر قدرت های جهان، تجارت و مبادله کنند.

تمرکز اساسی بازی Civilization VI گوشی آیفون بر این است تا بازیکنان برای پیشرفت نتوانند از راه های تکراری که در نسخه های پیشین از آنها استفاده کردند، دوباره استفاده کنند.

 Civilization VI تمرکز بیشتری را روی یک سری نواحی خاص قرار داده است.

 به این صورت که بهسازی شهری را پراکنده کرده است و برای بهسازی در نزدیکی مناطقی خاص، پاداش تعیین کرده است.

بازی Civilization VI گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
محیط بازی

ویژگی های بازی:

از دیگر ویژگی های بازی میتوان به تحقیق روی نواحی نزدیک با استفاده از تکنولوژی درختی بازی، یک تکنولوژی درختی مشابه برای پیشرفت های فرهنگی، ساختار مدنی بهتر برای دولت ها برای بازیکنانی که می خواهند از راه فرهنگی به پیروزی برسند و مکانیک های هوش مصنوعی جدید برای رقبای کامپیوتری که شامل امتیازهای مخفی و اشغال کردن های رندوم برای مختل کردن یک بازی ثابت می شود.

 اولین افزونه بزرگ Civilization VI با نام Civilization VI: Rise and Fall در ماه فوریه سال 2018 و دومین افزونه با نام Civilization VI: Gathering Storm هم در ماه فوریه سال 2019 منتشر شد.

Civilization VI نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد و مورد توجه منتقدین قرار گرفت.

امتیاز اپ استور به Civilization VI : 3.6 از 5

برای مشاهده تریلر بازی در یوتیوب اینجا کلیک کنید

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *