تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اسکار فیلم CODA

اسکار فیلم CODA باعث افزایش بینندگان Apple TV+ شده است

در گزارش جدیدی می‌خوانیم که سرویس Apple TV+ شاهد افزایش قابل توجهی در بینندگان جدید بوده است و دلیل آن هم موفقیت فیلم CODA در مراسم اسکار امسال بوده است. این فیلم هم‌اکنون به تعداد دفعات بیشتری در این سرویس تماشا می‌شود. اپل هرگز ارقام مربوط به بینندگان خود را برای Apple TV+ منتشر نمی‌کند، اما طبق گزارش‌ها، CODA جهش قابل توجهی را در ثروت سرویس استریم اپل ایجاد کرده است. به گزارش ورایتی، یک منبع ناشناس که ادعای نزدیک بودن به اپل را دارد، ادعا می‌کند که CODA در هفته پس از برنده شدن، ۳۰۰ درصد بیشتر از هفته قبل از آن تماشا شده است.

همان منبع می‌گوید که در مجموع، ۲۵ درصد بینندگان جدید هم به سرویس Apple TV+ ملحق شده‌اند. البته تا زمانی که اپل آمارهای رسمی ارائه دهد، نتیجه‌گیری از چنین ادعاهایی غیر ممکن است. با این حال، با توجه به اینکه فیلم CODA به وضوح برای بینندگان جدید و قدیم جذاب است، افزایش ۲۵ درصدی در بینندگان جدید که منجر به افزایش ۳۰۰ درصدی تماشای فیلم شده است، یقینا نتیجه خیره کننده‌ای است. می‌دانیم که کاربران جدید باید با Apple ID خود وارد سرویس شوند. بنابراین، افزایش ۲۵ درصدی را نمی‌توان فقط به خریداران جدید آیفون SE نسبت داد. این مسئله از آن‌جایی مهم است که دارندگان گوشی جدید آیفون، می‌توانند سه ماه اشتراک Apple TV+ رایگان داشته باشند.

مشترکین جدید Apple TV+ و تاثیرات موفقیت فیلم CODA در اسکار

اسکار فیلم CODA

با این حال، همه کاربران یک دوره تست رایگان دریافت می‌کنند. خریداران دستگاه‌های جدید اپل، سه ماه اشتراک رایگان دریافت کرده یا اینکه یک ماه سرویس Apple One به‌صورت آزمایشی دریافت می‌کنند که اتفاقا شامل سرویس Apple TV+ هم است. هر کاربر هم حداقل هفته اول آزمایشی رایگان را می‌تواند دریافت کند. بنابراین، افزایش بینندگان جدید یقینا نکته مثبتی برای سرویس استریم اپل است، اما سوال این است که چند نفر از آن‌ها اشتراک پولی دریافت کرده و موجب کسب درآمد برای اپل شده‌اند؟ شرکت رتبه بندی نیلسن، اکنون ارائه دهندگان سرویس‌های استریم، از جمله اپل را ردیابی می‌کند.

البته سوابق عمومی آن‌ها تقریبا سه هفته عقب‌تر از تاریخ پخش است. بنابراین، هنوز خیلی زود است که ببینیم آیا CODA می‌تواند در نمودار قرار بگیرد یا خیر. در اخرین آمار مربوط به ۶ مارس ۲۰۲۲، هیچ برنامه‌ای از اپل تی وی پلاس در بین ده برنامه برتر قرار نگرفته بودند. احتمالا این بار شاهد تغییراتی خواهیم بود و به همین دلیل، منتظر می‌مانیم تا سنخیت آمار رسمی را با آمار خبرگذاری‌ها بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید: اپل فیلم CODA را بار دیگر همراه با زیرنویس در سینما پخش می‌کند

شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما موفقیت CODA در افزایش مشترکین اپل تی وی پلاس تاثیر خواهد گذاشت؟

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال