تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
بازی Crossy Road برای گوشی آیفون

بازی Crossy Road برای گوشی آیفون

معرفی بازی Crossy Road

بازی Crossy Road برای گوشی آیفون یک بازی در سبک آرکید است که در 20 نوامبر سال 2014 منتشر شد.

نام و کانسپت بازی Crossy Road برای گوشی آیفون که توسط شرکت Hipster Whale ساخته و منتشر شده، از شوخی “چرا یک مرغ از خیابان رد میشه ؟ برای این که برود آن طرف خیابان” گرفته شده است.

از Crossy Road به عنوان یک Frogger (یک بازی در همین سبک) بی پایان یاد میشود.

گیم پلی :

هدف بازی Crossy Road برای گوشی آیفون است که تا جایی که میتوانید و قبل از این که کشته شوید، از جاده ها و موانعی بی پایان رد شوید.

بازیکن باید ابتدا کاراکتر مورد نظرش را انتخاب کند. با یک ضربه روی صفحه، کاراکتر یک قلم جلو رفته و با نگه داشتن و کشیدن انگشت روی صفحه، به جهات افقی میرود.

 بازی Crossy Road برای گوشی آیفون شامل موانع بی پایانی در راه بازی است.

موانعی شامل رودخانه، ماشین و قطار. بازیکن باید به درستی زمان بندی کند تا بدون این که کشته شود از موانع عبور کند.

 به عنوان مثال برای عبور از رودخانه، بازیکن باید بدون این که داخل آب بیفتد، از طریق قایق های شناور از رودخانه عبور کند.

بازی Crossy Road برای گوشی آیفونو خرید قسطی گوشی آیفون
محیط بازی Crossy Road برای گوشی آیفون

 اگر بازیکن سرعت عمل به خرج ندهد و بیش از حد معطل کند، یک عقاب او را ربوده و بازی به پایان میرسد.

 هر قدم رو به جلو یک امتیاز دارد. در میان راه هم سکه هایی وجود دارد که با جمع آوری آنها، میتوان کاراکترهای جدیدی را به بازی اضافه کرد.

ورژن کنونی IOS بازی ، 262 کاراکتر دارد که از بین آنها، 204 کاراکتر با جمع آوری سکه قابل بازی هستند و 46 تا هم کاراکترهای سری هستند. 12

 کاراکتر دیگر فقط با جمع آوری “توکن ها” قابل بازیند؛ سکه هایی که با دیدن تبلیغات یا رسیدن به ده رتبه برتر پس از گذراندن چالش های روزانه به دست می آیند.

بازیکنان میتوانند در طول بازی Crossy Road ، سکه های خاص بازی که مربعی شکلند و وسطشان یک حرف C قرمز دارند را جمع آوری کنند.

علاوه بر میانه بازی Crossy Road ، سکه ها از طریق دیدن تبلیغات، انجام دادن خواسته های بازی، جمع کردن هدایایی که هر چند ساعت یک بار ارسال میشوند و استفاده از پول واقعی به دست می آیند.

تعداد سکه ها در گوشه بالا سمت راست تصویر مشخص است و با جمع آوری هزار سکه، میتوانید از طریق ماشین بخت آزمایی، کاراکتر جدیدی را آزاد کنید.

اگر بازیکن کاراکتر Piggy Bank را در اختیار داشته باشد، هر سکه معادل پنج سکه میشود و سکه هایی که از طریق دیدن تبلیغ یا هدایا به دست می آیند هم دو برابر حساب میشوند.

امتیاز بازی Crossy Road برای گوشی آیفون در اپ استور : 4.6 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال