تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
حذف اکانت اپل آی دی

آموزش حذف اکانت اپل آی دی

اگر بنا به هر دلایلی قصد ندارید که یک Apple ID مرتبط با هویت شما وجود داشته باشد، می‌توانید از حذف آن کمک بگیرید. در ادامه قصد داریم که با نحوه حذف اکانت اپل آی دی آشنا شویم. چند دلیل برای حذف کامل حساب اپل آی دی وجود دارد و از جمله آن‌ها، می‌توانیم به افتتاح حساب چندگانه اکانت به‌صورت تصادفی و تصمیم به حذف برخی از آن‌ها اشاره کنیم. اگر از برخی از این حساب‌ها اصلا استفاده نمی‌کنید، می‌توانید از این مطلب برای حذف آن‌ها کمک بگیرید. در آن سوی ماجرا، کاربرانی هم ممکن است که دوست نداشته باشند با اپل یا محصولات ارتباط بگیرند و با حذف اکانت، از فناوری و شبکه اپل جدا خواهند شد.

صرف از نظر دلیلی که برای این منظور وجود دارد، شما می‌توانید ادامه این مطلب را دنبال کرده و حذف حساب Apple ID خود را به شیوه‌ای کاملا ساده به سرانجام رسانید. در ادامه می‌توانید با ما همراه شوید.

فرایند حذف اپل آی دی

اگر تصمیم دارید که حذف حساب خود را به شیوه‌ای کاملا درست انجام دهید، اپا از شما می‌خواهد که مراحل مختلفی را برای این منظور طی کنید تا اپل آی دی به‌صورت کامل و بدون مشکلات آینده از سیستم حذف شود. در پایان فرایند، درخواست کامل برای حذف حساب Apple ID تکمیل خواهد شد. برای این منظور، کافی است که با اپل آی دی خود وارد وب سایت Data and Privacy اپل شوید. برای ادامه کار، ممکن است احراز هویت دو مرحله‌ای از شما درخواست شود.

زیر بخش Delete your account، لینکی برای درخواست حذف حساب کاربری وجود دارد و می‌توانید آن را انتخاب کنید. در صفحه جدیدی که ظاهر می‌شود، دلیل حذف اپل آی دی را از کادر باز شونده انتخاب کنید. سپس روی Continue کلیک کنید. پس از بررسی چک لیست مواردی که هنگام حذف حساب باید در نظر داشته باشید، می‌توانید روی Continue کلیک کنید. شرایط و ضوابط را کاملا مرور کرده و کادر مربوط به آن را علامت بزنید و روی Continue کلیک کنید.

حذف اکانت اپل آی دی

در ادامه اپل از شما درخواست می‌کند که نحوه دریافت به‌روزرسانی وضعیت را هنگام حذف حساب به وی اعلام کنید. با انتخاب گزینه درست، می‌توانید روی Continue کلیک کنید. این مورد می‌تواند شامل یک اپل آی دی متفاوت، یک آدرس ایمیل یا یک شماره تلفن باشد. کد دسترسی ارائه شده توسط اپل را ضبط کرده و روی Continue کلیک کنید. برای تایید صحت تمام اطلاعاتی که وارد کرده‌اید، می‌توانید کد دسترسی را وارد کرده و سپس روی Continue کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: ساخت اپل آیدی بدون نیاز به شماره تلفن

در ادامه، یادآوری نهایی اثرات حذف حساب کاربری به شما نمایش داده می‌شود و سپس می‌توانید روی Delete Account کلیک کنید. در صفحه تایید، روی Sing Out کلیک کنید. این فرایند به خودی خود، حذف خودکار حساب کاربری محسوب نمی‌شود؛ بلکه، درخواست از اپل برای حذف حساب بوده و داده‌های مرتبط با آن بررسی خواهد شد. به دلایل امنیتی، اپل قبل از اینکه ادامه درخواست حذف اپل را تایید کند، باید روال کاری خاصی را پی بگیرد و ممکن است که شما نیز به صبر ۷ روزه داشته باشید.

در طول این دوره تایید، حساب شما همچنان فعال خواهد بود. همچنین، امکان فعال‌سازی مجدد حساب در این مدت با تماس از طریق پشتیبانی اپل و ارائه کد دسترسی وجود خواهد داشت. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *