تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
درایوهای خارجی در macOS

دراپ باکس قادر به همگام سازی با درایوهای خارجی در macOS نیست

سیستم‌عامل macOS و API اپل به‌زودی برنامه‌هایی مانند دراپ باکس را مجبور می‌کند تا به پشتیبانی از درایوهای خارجی پایان دهند. برخی از کاربران دراپ باکس با راه‌اندازی درایو خارجی خود در مک‌های دارای macOS Ventura، با مشکلاتی مواجه شده‌اند. این موضوع به دلیل تغییر در API ارائه دهنده فایل اپل است که به ارائه کننده فضای ذخیره سازی ابری هم نیاز دارد تا فایل‌های سیستم را در مسیر Library/CloudStorage قرار دهند. این آپدیت دراپ باکس برای کاربرانی که جهت پروژه‌های ذخیره شده و همگام سازی آن‌ها با دراپ باکس به فضای ذخیره سازی خارجی متکی هستند، غافلگیر کننده خواهد بود. یکی از کاربران در انجمن‌های دراپ باکس این تغییر را آغازی برای رفتن سراغ یک سرویس جدید تعریف می‌کند.

تغییراتی در دراپ باکس

درایوهای خارجی در macOS

مشخص نیست که این تغییر چگونه روی سایر ارائه کنندگان ذخیره سازی ابری تاثیر می‌گذارد. هر برنامه‌ای که از API ارائه دهنده فایل اپل استفاده می‌کند، باید سیستم فایل جدید را هم بپذیرد. دراپ باکس جزئیاتی را هم در مورد تاثیر تغییرات API اپل روی کاربران به اشتراک گذاشته شده است. با توجه به این تغییرات، فایل‌هایی که قبلا در برخی از برنامه‌های سوم شخص لینک شده بودند، باید دوباره لینک گذاری شوند. پوشه دراپ باکس کاربران اکنون در Finder و بخش Location و دیگر بوکمارک‌ها نمایش داده نخواهد شد. برای دسترسی سریع هم می‌توانید پوشه‌های جداگانه را از طریق پوشه دراپ باکس به موقعیت دلخواه خود منتقل دهید.

بیشتر بخوانید: آپدیت جدید دراپ باکس پشتیبانی از M1 را اضافه می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *