تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
جایگاه سیم کارت آیفون

شایعه: آیفون ۱۵ بدون جایگاه سیم کارت عرضه خواهد شد

شایعه مبهمی توسط یک وبلاگ برزیلی منتشر شده است که گویا قرار است اسلات سیم کارت از برخی از مدل‌های آیفون ۱۵ حذف شود. اشاره‌ای به نکات جالب و همچنین لیکر شناخته شده، سبب اهمیت بیشتر این شایعه شده است. اسلات سیم کارت یکی از اجزای قدیمی آیفون بوده است و حتی با وجود اینکه اپل eSIM را در نسخه‌های بعدی قرار داده است، هنوز هم این اسلات در تمام گوشی‌های این شرکت وجود دارد. گزارش مشکوکی طی اواخر ماه جاری میلادی، ادعا می‌کند که تا سال ۲۰۲۳، اسلات قرار است که از برخی از مدل‌ها حذف شود. ادعایی که ظاهرا حمایت‌های زیادی را هم در پی داشته است.

طی پستی که یک وب سایت برزیلی منتشر کرده است، گویا مدل‌های Pro آیفون ۱۵ که در سال ۲۰۲۳ روانه بازار خواهند شد، امکانات پشتیبانی از دو سیم کارت را خواهند داشت، اما این سیم‌ کارت‌ها تنها باید الکترونیکی باشند. این بدان معنی است که در صورت صحیح بودن، اصلا اسلات سیم کارت دیگر کاربردی نخواهد داشت. این شایعه با توجه به توافق نامه‌های صنعتی و الزامات بین‌المللی کمی مشکوک به‌نظر می‌رسد، اما کاملا مورد حمایت قرار گرفته است.

جایگاه سیم کارت آیفون

آیا آیفون ۱۴ فاقد اسلات سیم کارت خواهد بود؟

یک لیکر ناشناس به یکی از سایت‌ها گفته است که اپل به اپراتورهای آمریکایی گفته است که مدل‌هایی از گوشی آیفون که فقط eSIM می‌پذیرند، در سپتامبر سال ۲۰۲۲ عرضه خواهند شد. این موضوع حتی به یک سال زودتر از موعد اشاره می‌کند. کارشناسی که این ادعا را کرده است، سندی به ظاهر قانونی را هم در اختیار نشریه‌ها قرار داده است که در آن، جدول زمانی برای عرضه این گوشی‌ها درج شده است. اگرچه، در این اطلاعات، هیچ اشاره‌ای به نام آیفون یا اپل نمی‌بینیم.

ظاهرا این طرح شامل برخی از اپراتورهایی خواهد بود آیفون ۱۳ را بدون نانو سیم کارت داخلی، از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ ارائه می‌کنند. اگر این ادعا صحیح باشد، اپل از نظر تئوری، همین کار را با آیفون ۱۴ انجام خواهد داد. این افشاگر عنوان کرده است که اپل سریعا به دنبال استفاده جامع‌تر از eSIM است و احتمالا زیادی وجود دارد که این روند از آیفون ۱۴ شروع شود.

بیشتر بخوانید: هر آنچیزی که از مدل های Pro آیفون ۱۴ می‌دانیم

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *