تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
دانلود بهترین والپیپرهای داینامیک برای مک بوک از سایت های...؟

دانلود بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک از سایت های…؟

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش نرم افزارها؛ روز به روز همه چیز سلیقه‌ای تر شد. والپیپرهای یکی از مواردی است که کاربران کامپیوترها توجه زیادی به آن می‌کنند. چرا که دیگر می‌توان با برنامه‌های مختلف انواعی از تصاویر پس زمینه را به گونه‌ای تنظیم کرد که تصویر دسک تاپ مک بوک شما در طول تمام روز یکسان نباشند. حتی کاربران این اپلیکیشن‌ها می‌توانند تصاویر مشخصی را تعیین کنند تا در طی یک زمان‌بندی دلخواه والپیپرهای مورد نظرشان عوض شوند.

امروز در این مطلب می‌خواهیم بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک را به شما معرفی کنیم. همچنین نحوه‌ی ایجاد و تغییر این تصاویر را به طور کامل آموزش می‌دهیم. اگر شما یکی از کاربران مک بوک هستید که والپیپرهای برایتان اهمیت دارد؛ پیشنهاد میکنیم این مطلب را مطالعه نمائید.

عناوین مطلب امروز :

 • چگونه باید والپیپر داینامیک برای مک بوک خود تنظیم کنیم؟
 • چگونه می‌توانیم والپیپرهای داینامیک مورد نظر خود را تهیه کنیم؟
  1. روش 1: برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club
  2. روش 2: برنامه‌ی Dynaper
 • از کجا می‌توان بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک را پیدا کرد؟
  1. سایت و برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club’s Gallery
  2. سایت 24 Hour Wallpaper
  3. برنامه‌ی Dynwalls
 • نتیجه

 

دانلود بهترین والپیپرهای داینامیک برای مک بوک از سایت های...؟

 

چگونه  باید والپیپر داینامیک برای مک بوک خود تنظیم کنیم؟

دو روش برای ایجاد و استفاده از بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک وجود دارد. روش اول این است که بر روی یک فایل HEIC راست کلیک کرده و بر روی گزینه Set Desktop Wallpaper کلیک نمائید.

در روش دیگر، می‌توانید به بخش Settings > Desktop & Screensaver بروید. سپس باید بر روی دکمه‌ی به علاوه (+) در قسمت پایین کلیک کنید و والپیپرهای داینامیک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

چگونه می‌توانیم والپیپرهای داینامیک مورد نظر خود را تهیه کنیم؟

تهیه والپیپرهای داینامیک بسیار ساده است. تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید؛ چند تصویر است.

روش 1: برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club

فضای برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club

برای ایجاد بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک خود، ابتدا چند تصویر که دوست دارید برای والپیپر خود بگذارید را انتخاب کنید. سپس به برنامه وب Dynamic Wallpaper Club بروید. روی دکمه ایجاد (Create) در قسمت بالا کلیک کنید و برای ایجاد یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنید. در صفحه بعد، ابزاری را مشاهده می‌کنید که برای ایجاد والپیپرهای داینامیک می‌توان از آنها استفاده نمود. حالا، در این قسمت باید تصاویر مورد نظر خود را از فایل مورد نظر دِرَگ کنید و به داخل قسمت سمت راستی صفحه بیاورید و سپس کلید موس را رها کنید. نام و برچسب‌های نظر خود را برای تصویر زمینه وارد کنید.

شما می‌توانید بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک را بر اساس زمان یا موقعیت خورشید (نسبت به محل لوکیشن شما) تنظیم نمائید. هنگامی که تصمیم دارید والپیپرهای داینامیک مورد نظر خود را بر اساس زمان تغییر دهید، باید عکس مورد نظر خود را انتخاب نمائید و زمان دقیق قرار گرفتن تصویر در پس زمینه مک بوک خود را مشخص کنید.

پس از انجام این کار، برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club به شکل اتوماتیک والپیپرهای داینامیک ایجاد شده را در کتابخانه عکس شما بارگذاری می‌کند.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید در بخش Preview ببینید نتیجه به چه شکل است. هنگامی که تنظیمات شما تمام شد، بر روی قسمت ایجاد (Create) ضربه بزنید. Dynamic Wallpaper Club پرونده جدید را در بخش والپیپرهای من (My Wallpapers) در حساب شما اضافه خواهد کرد. در این قسمت شما می‌توانید بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک خود را که می‌خواهید ذخیره کنید، انتخاب نمائید. برای این کار کافی است بر روی دکمه‌ی Download کلیک نمائید.

 

روش 2: برنامه‌ی Dynaper

فضای برنامه‌ی Dynaper

Dynpaper یک برنامه مخصوص برای مک بوک است که شما می‌توانید انواعی از بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک خود را با استفاده از آن ایجاد کنید. شما از طریق این برنامه نیز می‌توانید با دِرَگ کردن و سپس رها کردن عکس‌های مورد نظر در قسمت مشخص؛ به سرعت والپیپرهای داینامیک دلخواه خود را ایجاد کنید.

برنامه‌ی Dynpaper نیز مانند برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club  به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر ایجاد بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک خود، زمان‌بندی قرار گیری عکس بر روی دسک تاپ خود را به دلخواه تنظیم کنید.

در قسمت بالای برنامه‌ی Dynaper یک تابع با عنوان Wizard Solar قرار داده شده است. این قسمت به این برنامه این امکان را می‌دهد که بتواند مختصات خورشید را در منطقه شما تشخیص دهد. به این ترتیب شما می‌توانید برای هر دوره از شبانه روز یک والپیپر متفاوت داشته باشید.

 

از کجا می‌توان بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک را پیدا کرد؟

در این قسمت برای شما منابعی را آورده ایم تا زا طریق آنها شما بتوانید بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک خود را پیدا کنید.

 1. سایت و برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club’s Gallery

سایت و برنامه‌ی Dynamic Wallpaper Club’s Gallery

Dynamic Wallpaper Club علاوه بر دارای بود ابزار برای ایجاد والپیپرهای داینامیک سفارشی، این برنامه دارای یک بخش است که سازندگان آن انواعی از بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک را به صورت آماده در این بخش قرار داده‌اند. شما می‌توانید والپیپرهای موجود در این بخش را به صورت رایگان دانلود کنید. همچنین؛ لازم به ذکر است که روزانه انواع تصاویر جدیدی به این مجموعه اضافه می‌شود که شما می‌توانید این تصاویر را به صورت رایگان دانلود کنید و از آن‌ها استفاده نمائید.

برای استفاده از این سایت کافی است به برگه Gallery در صفحه اصلی وب سایت بروید. در این قسمت می‌توانید فهرست بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک موجود در سایت را ببینید. لازم به ذکر است که این سایت دارای  انواع تصاویر پس‌زمینه با کیفیت 5K است که البته دانلود آنها هیچ هزینه‌ای برای شما کاربران اپل ندارد.

 

 1. سایت 24 Hour Wallpaper

24 Hour Wallpaper یک برنامه دانلود والپیپرهای مک بوک است که در آن می‌توان بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک را دانلود کرد. این سایت دارای 58 والپیپر داینامیک منحصر به فرد است. هر کدام از والپیپرها بیش از 30 تصویر دارد که کل طول 24 ساعت شبانه روز را پوشش می‌دهد.

کاتالوگ این برنامه شامل مکان‌هایی مانند نیویورک، لندن، پاریس، آمستردام، توکیو و… موارد دیگر است. شما می‌توانید والپیپرهای هر کدام از این مکان‌ها را دانلود کنید و به عنوان والپیپر داینامیک برای مک بوک خود استفاده نمائید.

البته لازم به ذکر است که این سرویس رایگان نیست. با این حال، شما می‌توانید تعدادی از آنها را به صورت رایگان دانلود کنید و استفاده نمائید.

 

 1. برنامه‌ی Dynwalls

فضای برنامه‌ی Dynwalls

برنامه‌ی Dynwall بسیار خارق‌العادست. چرا که این برنامه به نوعی دارای بهترین والپیپر داینامیک برای مک بوک است که تمامی این والپیپرها توسط تیم‌های حرفه‌ای عکاسی شده اند. به عنوان مثال بسیاری از عکس‌های این سایت توسط عکاسان شرکت ناسا گرفته شده است و محتوای فضایی دارند. به همین دلیل؛ والپیپرهای داینامیک این سایت تعداد کمی دارند.

به عنوان مثال، در یکی از عکس‌ها یک نفر را می‌بینم که در حال دنبال کردن مسیر ایستگاه فضایی بین المللی است. یا در موارد دیگر عکس‌های واقعی و با کیفیتی را از سیارات مختلف می‌بینید که توسط ماهواره‌های متعدد این شرکت عکس برداری شده‌اند.

بیشتر عکس‌های موجود در این برنامه دارای محتوای فضایی و نجومی هستند. اگر شما به نجوم و ستاره‌شناسی علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم که به این برنامه مراجعه نمائید. چرا که می‌توانید بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک خود را از این برنامه دانلود نمائید.

بسیاری از والپیپر داینامیک برای مک بوک موجود در برنامه‌ی Dynwall قابل دانلود هستند. اما برای دسترسی به جدیدترین تصاویر این برنامه، نیاز است که هزینه‌ای را بپردازید و اشتراک خریداری کنید.

 

نتیجه

امروز در این مطلب با یکدیگر برنامه و سایت‌های دانلود بهترین والپیپرهای داینامیک مک بوک را معرفی کردیم. همچنین گفتیم که شما می‌توانید هر یک از عکس‌های مورد نظر خود را باتوجه به زمان بندی خاص بر روی دسک تاپ مک بوک خود قرار دهید. امیدواریم مطلب امروز مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال