تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سرویس های اضطراری

سرویس های اضطراری همچنان از سرویس Crash Detection اپل انتقاد می‌کنند

سیستم تشخیص تصادف در اپل واچ و آیفون ۱۴ همچنان برای نیروهای مجری قانون و امدادگران اضطراری مشکل ایجاد می‌کند. گزارش‌هایی از بخش‌های خدمات اضطراری نشان می‌دهد که همچنان گزارش‌های نادرست از سیستم تشخیص تصادف باعث شکایت‌های متعدد می‌شود. اقامت‌گاه‌های اسکی، شهربازی‌ها و حتی سالن‌های ورزشی، مکررا با چنین مشکلی مواجه هستند. حال گزارش جدیدی از نیویورک تایمز از این حکایت دارد که سیستم تشخیص تصادف روی عملیات خدمات اضطراری تاثیرگذار بوده است. گویا یک سوم تماس مراکز اشتباه بوده و روی تماس‌های درست هم تاثیرگذاری منفی داشته است.

شکایت از سیستم تشخیص تصادف اپل

سرویس های اضطراری

گروهبان واتسون که در مصاحبه‌ای طی این موارد شرکت داشته است، می‌گوید: «ما برای انجام کارهای روزانه خودمان در تلاش هستیم و تمام روز را نمی‌توانیم برای هشدارهای اشتباهی که از محصولات اپل به سمت ما می‌آیند، اختصاص دهیم». یک روایت دیگر هم در گراند کانتی به دست آمده و کلانتر برت شروتلین می‌گوید که به اپراتورها دستور داده است تا تماس‌های تشخیص تصادف را بدون توسط به موقعیت آن رد کنند. گویا هیچ کدام از تماس‌ها واقعا اورژانسی نبوده و همین سبب شده است که رد کردن چنین تماس‌هایی برای این مراکز، تصمیم بهتری باشد. باید دید که اپل چه واکنشی نسبت به این انتقادات خواهد داشت. آیا تغییراتی در این سرویس اعمال شده و مشکلات آن برطرف خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید: تشخیص تصادف اپل مشکلاتی را در مینه‌سوتا آمریکا ایجاد کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *