تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
پیروی از قوانین

اپل و دیگر شرکت‌های بزرگ پرداخت جریمه را به پیروی از قوانین ترجیح می‌دهند

مارگرت وستاگر، رئیس ضد انحصار در اروپا، می‌گوید که پرداخت جریمه‌های اپل به جای پیروی از قوانین اپ‌استور در هلند، کاملا نشان می‌دهد که فناوری بزرگ چگونه قصد دارند قوانین را دور بزنند. اپل هنوز هیچ کدام از تغییراتی که قانون گذاران ضد انحصار هلند اعلام کرده است که عملی نمی‌کند و در عوض، ۲۸ میلیون دلار جریمه پرداخت کرده است. اکنون، مارگرت وستاگر، کمیسر اروپایی و مدیر دیجیتالی، می‌گوید که این موضوع می‌تواند واکنش همه شرکت‌های بزرگ فناوری به تغییرات در قوانین باشد. به گزارش رویترز، مارگرت اعتقاد دارد که رفتار اپل به این معنی است که تمام شرکت‌های فناوری، مدتی را با قوانین بازی کرده و سپس با پرداخت جریمه آن را دور می‌زنند.

نمونه‌ای از رفتار اپل در هلند

پیروی از قوانین

رفتار اپل در کشور هلند، نمونه بارزی است که اپل ترجیح داده است تا جریمه‌های دوره‌ای را پرداخته، اما تسلیم اداره رقابت هلند در زمینه شرایط و ضوابط دسترسی استودیوهای سوم شخص برای انتشار برنامه های‌شان در اپ‌استور نشود. رگولاتوری هلند، از زمانی که این شرکت مهلت ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ برای ایجاد تغییرات را نادیده گرفته است، هفته‌ای ۵.۷ میلیون دلار جریمه از اپل دریافت می‌کند. تغییرات مربوط به صدور کردن اجازه به روش‌های پرداخت جایگزین برای برنامه‌ها است و به واسطه آن، توسعه دهندگان به استفاده از سرویس اشتراک درون برنامه‌ای خود اپل الزام نخواهند شد. با این حال، اپل اعلام کرده است که با اجازه دادن به برخی از برنامه‌های هلندی در زمینه استفاده از سیستم پرداخت سوم شخص، از قوانین این کشور پیروی کرده است.

بیشتر بخوانید: توسعه دهندگان منتظر تغییر نگرش اپل در سرویس پرداخت جایگزین هستند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال