تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
خرید قسطی گوشی آیفون

بازی Fallout Shelter برای گوشی آیفون

معرفی بازی Fallout Shelter

Fallout Shelter یک بازی رایگان در سبک شبیه سازی است که توسط استودیو Bethesda Game و با همکاری Behaviour Interactive ساخته شده و توسط خود Bethesda منتشر شده است.

تصویری از محیط بازی

بازی Fallout Shelter برای گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
بازی Fallout Shelter

بازی Fallout Shelter برای گوشی آیفون که بخشی از سری بازی های مشهور Fallout است، در ژوئن سال 2015 برای iOS، در آگوست همان سال برای اندروید، در جولای سال 2016 برای ویندوز، در فوریه سال 2017 برای Xbox One و در ژوئن سال 2018 برای PlayStation 4 و Nintendo Switch عرضه شد.

هدف بازی، ساخت و مدیریت یک پناهگاه است.

بازی Fallout Shelter برای گوشی آیفون پس از عرضه، بازخورد های بسیار خوبی دریافت کرد.

منتقدین استفاده از فضای سری بازی های Fallout، هسته اصلی گیم پلی و تکنیک های بصری این بازی را تحسین کردند اما در عین حال، عمق کم بازی، استفاده غیر ضروری از پرداخت درون برنامه ای و نداشتن یک پایان هم از نکاتی بودند که مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفتند.

 Fallout Shelter در دو هفته اول عرضه شدن خود موفق شد تا درآمدی 5.1 میلیون دلاری از پرداخت درون برنامه ای به دست بیاورد.

در بازی Fallout Shelter برای گوشی آیفون ، بازیکن باید پناهگاه خود را بسازد و به عنوان ناظر و مدیر آن فعالیت کند.

 بازیکن باید ساکنان پناهگاه را هدایت و راهنمایی کند و آن ها را از طریق تامین نیاز هایشان مانند آب و غذا، راضی نگه دارد.

بازیکنان باید ساکنان را از زمین های بایر اطراف نجات داده و آنها را با استفاده از سیستم اطلاعاتی ویژه ای که در بازی های پیشین سری بازی های Fallout هم وجود داشته است، در اتاق های تامین منبع در داخل پناهگاه بگماراند.

پروفایل ویژه هر کاراکتر در بازی، بر قابلیت آن ها در تامین منابع مختلف تاثیر دارد و این قابلیت ها با تعلیم دادن آن ها، قابل ارتقا است.

 ساکنین پناهگاه میتوانند ارتقا سطح پیدا کنند.

به عنوان مثال جان آن ها افزایش پیدا کند یا صاحب آیتم ها و اسلحه های ویژه ای شوند که می تواند به آن ها در انجام کارهای مختلف کمک کند.

تعداد ساکنین پناهگاه می تواند پس از پیدا شدن افراد جدید از زمین های بایر اطراف یا زاد و ولد خود ساکنین، افزایش پیدا کند.

یکی از مهم ترین جنبه های بازی، بالانس نگه داشتن منابع آب، غذا و نیرو است. اتاق های زیادی می توانند در پناهگاه ساخته شوند و به تامین منابع مختلف کمک کنند.

بازیکن نمی تواند تا با پرداخت پول برای خود زمان بخرد و روند انجام کارها را کوتاه کند اما می تواند ماموریت ها را به سرعت انجام دهد که ممکن است ریسک وقوع شکست های ناگواری را به همراه داشته باشد.

 گاهی اوقات نیز جعبه هایی به بازیکن می رسد که شامل پاداش هایی نظیر آیتم ها و منابع مختلف است. این آیتم ها و منابع به طور جداگانه و از طریق پرداخت درون برنامه ای هم قابل خریداری هستند.

امتیاز Fallout Shelter در اپ استور : 4.8 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *