تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اولین بتا توسعه دهنده iOS 15.3

اپل اولین بتا توسعه دهنده iOS 15.3 را منتشر کرد

اپل یک بار دیگر فرایند بتا را راه‌‌اندازی کرده است و اولین بیلدهای iOS 15.3، tvOS 15.3، iPadOS 15.3، سیستم‌عامل هوم پاد نسخه ۱۵.۳ و watchOS 8.4 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. جدیدترین نسخه‌ها را می‌توانید از طریق Apple Developer Center به‌عنوان یک به‌روزرسانی کلی برای سخت‌افزارهایی که قبلا از نسخه‌های بتای قبلی استفاده کرده‌اند، دریافت کنید. البته تنها توسعه دهندگان به این نسخه دسترسی دارند.

یک نسخه بتای عمومی از نسخه‌ها معمولا اندکی پس از نسخه توسعه دهنده ارائه می‌شود و از طریق وب سایت برنامه نرم‌افزار بتا در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود. اپل پس از عرضه نسخه‌های نهایی tvOS 15.2، iOS 15.2، iPadOS 15.2 و watchOS 8.3 در تاریخ ۲۲ آذر (۱۳ دسامبر)، دور جدیدی را به همین زودی شروع کرده است و این نسل شاهد یک به‌روزرسانی دیگر هم خواهد بود. نسخه بتای سیستم‌های عامل جدید iOS و iPadOS دارای شماره بیلد 19D5026g خواهد بود و اولین نسخه بتا tvOS هم شماره بیلد 19k5527e را دریافت کرده است. در کنار آن می‌توانیم به شماره بیلد watchOS 8.4 یعنی 19S5525f اشاره کنیم. بیلد هوم پاد ورژن ۱۵.۳ هم 19K5527d خواهد بود.

نکات ایمنی نصب نسخه بتا

اولین بتا توسعه دهنده iOS 15.3

هنوز هیچ ویژگی جدیدی مرتبط با این بتا ارائه نشده است. ما اکیدا به شما توصیه می‌کنیم که اگر در مقام یک توسعه دهنده هستید، نسخه‌های بتا را تنها روی دستگاه‌های ثانویه خود دریافت کرده و آن‌ها را تست کنید. تهیه نسخه پشتیبان هم در هر حالتی از داده‌های مهم شما الزامی است. پس از انتشار نسخه بتا عمومی در همین روزها، آن‌ها را روی دستگاه اصلی خود نصب نکنید، چرا که خطرات بالقوه زیادی خواهد داشت و ممکن است که داده‌های خود را از دست بدهید. این موضوع برای تمامی این به‌روزرسانی‌ها صدق می‌کند. تنها از دستگاه‌های غیر ضروری خود برای این منظور استفاده کرده و اطمینان حاصل کنید که از داده‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید.

بیشتر بخوانید: اپل اولین بتا توسعه دهنده macOS 12.2 را منتشر کرد

اپل اولین نسخه بتای توسعه دهنده خود از سیستم‌عامل macOS 12.2 را برای آزمایش منتشر کرده است و نشان می‌دهد که چرخه بتا جدیدی برای سیستم‌عامل مک آغاز شده است. جدیدترین بیلد از این سیستم‌عامل، برای آن دسته از کاربرانی که ثبت نام کرده‌اند، از طریق مرکز توسعه دهنده اپل (Apple Developer) قابل دریافت است.

از طریق به‌روزرسانی غیرمجاز در دستگاه‌هایی که دارای نرم‌افزار بتای دانلود بوده‌اند نیز می‌توانید آن را تجربه کنید. نسخه‌های بتا عمومی، معمولا ظرف چند روز پس از نسخه‌های توسعه دهنده، از طریق وب سایت برنامه نرم‌افزار بتا اپل (Apple Beta Software Program) در دسترس قرار می‌گیرند. اپل چنین روندی را برای تمام نسخه‌های بتا سیستم‌عامل خود در نظر گرفته است و به هیچ عنوان تغییری در این زمینه وجود ندارد. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد اولین نسخه بتا توسعه دهنده سیستم‌های عامل اپل با ما در میان گذارید.

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *