تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپلیکیشن Flipboard برای گوشی آیفون

با Flipboard به چیزایی که علاقه داری دسترسی پیدا کن!

معرفی اپلیکیشن Flipboard برای گوشی آیفون

فلیپبورد یک اپلیکیشن برای گوشی آیفون است که اخبار و محتوای شبکه های اجتماعی را جمع می کند.

دفتر اصلی فلیپبورد در کالیفورنیا واقع شده و دفترهای دیگری هم نیویورک، ونکور و پکن دارد.

فلیپبورد، اپلیکیشن برای گوشی آیفون که اولین بار در جولای سال 2010 عرضه شد، همانند مجله ای است که از منابع خبری، شبکه های اجتماعی و وبسایت های اشتراک گذاری عکس، برای کاربر مطالب مختلف را جمع آوری کرده و اجازه میدهد که همانند یک مجله آن را ورق زده و به مقالات، عکس ها و ویدیوها دسترسی پیدا کنیم.

 فلیپبورد همچنین به شما اجازه میدهد که محتوای مورد علاقه تان را ذخیره کنید.

در ماه مارس سال 2016، فلیپبورد ادعا کرد که تا به اینجا بیش از 28 میلیون مجله اختصاصی توسط کاربرانش ساخته شده است.

این اپ از 21 زبان زنده دنیا پشتیبانی میکند.

وقتی برای اولین بار فلیپبورد را در گوشی آیفون باز میکنید، از شما میخواهد تا موضوعات مورد علاقه تان را انتخاب کنید (مانند ورزش، تکنولوژی، سیاست و …).

وقتی که انتخاب کردید، فلیپبورد هر روز بر اساس انتخاب هایتان، بهترین و جدید ترین محتوای مربوطه را از وبسایت ها و شبکه های اجتماعی در اختیارتان قرار میدهد تا مثل یک مجله آن را ورق بزنید.

در توضیحات اپلیکیشن فلیپبورد برای گوشی آیفون در اپ استور، این گونه آمده است :

“به باکیفیت ترین محتوا بر اساس علاقه تان دسترسی پیدا کنید. اخبار مورد نظرتان از تکنولوژی، ورزش، آشپزی، بازی های رایانه ای و …. فلیپبورد کاری میکند که از وقتتان استفاده مفیدی بکنید و در زمینه های مورد علاقه تان آگاه و آپدیت بمانید.

به تیم منحصر به فرد ویراستارها و الگوریتم های ما اعتماد کنید تا با داستان های خواندنی، پیشرفت های دقیقه به دقیقه و دیگر چیزها به دید کاملی برسید و بهترین ایده ها را با بقیه به اشتراک بگذارید.

علایقتان را انتخاب کنید و ما از هر کدام برایتان یک مجله هوشمند میسازیم. ما حرفه ای ترین مقالات، ویدیوها و پادکست ها را برایتان دست چین خواهیم کرد تا با خیال راحت بشینید و از جدیدترین و بهترین مطالب لذت ببرید.

تاریخچه کوتاهی از فلیپبورد برای گوشی آیفون :

فلیپبورد در ابتدا به طور اختصاصی برای iPad در سال 2010 عرضه شد و 17 ماه بعد در دسامبر سال 2011، نسخه های iPhone و iPod آن هم عرضه شدند.

در مارس سال 2014، فلیپبورد Zite (اپلیکیشنی دقیقا همانند فلیپبورد) را از CNN خرید و از چندین ویژگی این اپ نظیر مرتب سازی محتوا و … برای خودش استفاده کرد. Zite نهایتا در 7 دسامبر سال 2015 بسته شد.

در فوریه سال 2017، فلیپبورد آپدیتی را منتشر کرد که طراحی اپ را کاملا عوض کرد و ویژگی هایی نظیر مجله هوشمند را اضافه کرد که به کاربران اجازه میداد تا به محتواهای مربوط به اشخاص خاص و حتی هشتگ ها دسترسی پیدا کنند.

تصویری از شکل ظاهری اپلیکیشن Flipboard برای گوشی آیفون:

اپلیکیشن Flipboard برای گوشی آیفون
kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *