تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
حساس به لمس

آیفون تاشو احتمالا همه جا حساس به لمس خواهد بود

اپل برای نواحی کنترل حساس به لمس، از جمله دکمه‌های فیزیکی روی هر سطحی از طراحی فعلی آیفون و یک دکمه تاشو، پتنت‌های جدیدی را ثبت کرده است. صفحه نمایش لمسی همراه با آیفون اختراع نشده بود، اما اپل آن را وارد اکونومی همه دستگاه‌های خود کرد. با این حال، برنامه اپل برای اضافه کردن حساسیت لمسی به لبه‌ها و کناره‌های دستگاه همچنان برقرار بوده و چندین ویژگی چند لمسی هم به صفحه جلویی آیفون اضافه می‌شود. پتنت جدیدی به‌نام «دستگاه‌های الکترونیکی با ساختارهای نمایشگر و حسگر لمسی» مربوط به آسان‌تر ضربه به صفحه لمسی، کشیدن انگشت و موارد دیگر، از جمله این سیستم کنترلی جدید است.

آیفون تاشو مجهز به بدنه لمسی

حساس به لمس

اپل می‌گوید: «جمع آوری ورودی لمسی از کاربر و نمایش کارآمد تصاویر برای کاربر می‌تواند چالش برانگیز باشد. به‌ عنوان مثال، هنگامی که یک کاربر ورودی لمسی را به صفحه نمایش لمسی ارائه می‌دهد، دست کاربر ممکن است که تصاویری را که روی نمایشگر نمایش داده می‌شوند، مسدود کند». ممکن است که از دکمه‌ها و سایر دستگاه‌های ورودی برای جمع آوری ورودی از کاربر استفاده شود، اما این نوع دستگاه ورودی ممکن است که به اندازه یک حسگر لمسی راحت و همه کاره نباشد. نمایشگر ها گاهی اوقات از جهات خاصی قابل مشاهده نیستند و ممکن است که کوچک‌تر از حد دلخواه باشند. این موارد نهایت تفاوت چندانی با طراحی معمولی آیفون از نظر فناوری توصیف شده ندارند.

بیشتر بخوانید: آیپد تاشو قبل از آیفون تاشو در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *