تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
کارخانه آیفون

فاکسکان به ۱۰۰ هزار کارگر دیگر در کارخانه آیفون خود نیاز دارد

رسانه‌های دولتی چین می‌گویند که فاکسکان تنها دو سوم نیروی کار مورد نیاز خود را دارد و با فرار کارگران از شرایط کارخانه آیفون ژنگژو در کنار کند بودن شدید استخدام‌های جدید در کارخانه، کاملا عقب‌تر از نیازهای خودشان قرار دارند. با افزایش تقاضا برای تولید آیفون در ماه‌های آگوست و سپتامبر، تعداد کارمندان فاکسکان در طول سال به‌طور چشم‌گیری افزایش و کاهش داشته است. با این حال، امسال کارگران از شرایط موجود در تاسیسات اصلی ژنگژو ناراضی بوده و حتی اقدام به فرار کرده‌اند. این در حالی است که فاکسکان پاداش‌ها را در کارخانه افزایش داده است و حتی با وجود درخواست اپل، استخدام سالانه خود را دو ماه زودتر آغاز کرده بود.

نیاز به ۱۰۰ هزار کارگر بیشتر در فاکسکان

کارخانه آیفون

اقدامات سخت گیرانه برای کرونا در کشور چین هم مزید بر علت شده است که تاخیر اپل در تولید بیش از مواقع دیگر باشد. اکنون هم طبق گزارش خبرگزاری محلی، رسانه‌های دولتی چین گزارش داده‌اند که فاکسکان به ۱۰۰ هزار کارگر دیگر برای از سر گیری ظرفیت کامل تولید در ژنگژو نیاز دارد. مقامات چینی در حال حاضر از بازنشستگان نظامی سابق خواسته‌اند که به کارخانه بپیوندند و تلاش‌های دیگری هم برای استخدام بهتر داشته است. خبرگزاری محلی می‌گوید که این کارها ناکارآمد هستند و چندان تاثیری روی بهبود وضعیت نداشته‌اند. طبق گزارش‌ها، تایکانگ ۱.۵ میلیون نفر ساکن دارد و هدف استخدامی کمپانی آن است که ۱۰ هزار کارگر از منطقه جذب شود و با این حال تنها ۲ هزار استخدام شده‌اند.

بیشتر بخوانید: چین از ارتشی‌های بازنشسته برای پر کردن کارخانه آیفون فاکسکان استفاده می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال