تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
کارگر شورشی کارخانه

فاکسکان با پرداخت پول ۲۰ هزار کارگر شورشی کارخانه را مرخص کرد

پس از شورش‌های فراوان بر سر پرداخت‌ها، فاکسکان سازنده اصلی آیفون اپل اکنون ۱۴۰۰ دلار به معترضین پیشنهاد داده است تا با استعفا از کارخانه خارج شوند. دلایل زیادی برای شورش صدها نفر در کارخانه ژنگژو فاکسکان وجود داشت و از جمله آن می‌توانیم به کمبود غذا در دوران قرنطینه کرونا اشاره کنیم. با این حال، یک موضوع هم این بوده است که چگونه فاکسکان قراردادهای کاری را تغییر داد تا کارگران جدید بتوانند حقوقی را که وعده داده بود، دریافت نکنند. پس از شورش و رسیدن تیم اپل به محل حادثه، مدیران فاکسکان از کارگران به دلیل آن‌چه خطای فنی نامید، عذر خواهی کردند.

فاکسکان و مقابله با کارگران شورشی

کارگر شورشی کارخانه

به گزارش رویترز، فاکسکان متعاقبا ۱۰ هزار یوان (۱۴۰۰ دلار) را به نیروهای معترض جدید پیشنهاد داده است تا با استعفا از کارخانه موافقت کنند. یک منبع ناشناس به رویترز گفته است که بیش از ۲۰ هزار کارگر این پرداخت را پذیرفته و شرکت را ترک کرده‌اند. مشخص نیست که آیا همه ۲۰ هزار نفر در این شورش دخیل بوده‌اند یا خیر، اما به نظر می‌رسد که آن‌ها اکثرا جدیدا استخدام شده بودند. بنابراین، به احتمال زیاد آن‌ها تحت تاثیر همین خطای فنی بوده‌اند. رویترز می‌گوید که این افراد جدید هنوز در خطوط تولید فاکسکان مشغول به کار نشده بودند. مقامات ایالاتی چین هم اخیرا اعلام کرده‌اند که فاکسکان به ۱۰۰ هزار کارگر دیگر نیاز دارد تا تولید به حالت عادی بازگردد.

بیشتر بخوانید: فاکسکان از کارگران شورشی عذرخواهی و پاداش‌شان را پرداخت کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *