تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
پاداش کارکنان کارخانه

فاکسکان پاداش کارکنان کارخانه را در دوران کرونا ۴ برابر می‌کند

در پی گزارش‌هایی مبنی بر فرار کارمندان از بزرگ‌ترین کارخانه آیفون فاکسکان، شریک مونتاژ اپل به‌طور قابل توجهی دستمزد کارکنانی را که تصمیم به پذیرش اقدامات حلقه بسته در طول شیوع کووید ۱۹ انتخاب می‌کنند، افزایش داده است. شیوع کووید که بر تاسیسات فاکسکان ژنگژو در استان هنان مرکز چین تاثیر می‌گذرد، فاکسکان را مجبور به اجرای ناگهانی تولید حلقه بسته با استفاده از سیاست‌ها و قوانین برای به حداقل رساندن شیوع ویروس کرد. با این حال ناآرامی در محوطه دانشگاه فاکسکان را مجبور کرده است که مشوق‌های بیشتری را برای کارگران فراهم کند.

افزایش پاداش کارگران فاکسکان

پاداش کارکنان کارخانه

بر اساس حساب رسمی کارخانه در وی‌چت که توسط رویترز کشف شده است، بر اساس یک ابتکار جدید، کارمندانی که در سایت اقامت دارند، شاهد افزایش پاداش روزانه خود از ۱۰۰ یوان (۱۳.۷۷ دلار) در روز به ۴۰۰ یوان (۵۵ دلار) برای ماه نوامبر بوده‌اند. پاداش‌ها تلاشی است برای نگه داشتن کارکنان در محل تا به سمت خانه قرار نکنند. در آخر هفته، رسانه‌های اجتماعی محلی هم نشان دادند که کارگران کارخانه را ترک کرده و به‌دلیل شرایط بد، ترجیح می‌دادند که در خانه باشند. یک فرد آگاه به این گزارش هم گفت که کارگران در شرایط بدی قرار دارند. با این حال، این مشکل به این دلیل است که فاکسکان چاره‌ای جز پیروی از دستورالعمل‌های دولتی ندارد و همین امر مدیریت را نیز غافلگیر کرده بود. شما هم می‌توانید نظرات خود را با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: کارگران به‌دلیل شرایط نامناسب از کارخانه آیفون فاکسکان فرار می‌کنند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *