تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تاسیسات اصلی آیفون

فاکسکان برای راه‌اندازی تاسیسات اصلی آیفون نیرو استخدام می‌کند

فاکسکان فشار روی کارگران کارخانه تولیدی در ژنگژو چین را آغاز کرده است که معمولا هفته‌ها قبل از برنامه فصلی معمول برای تولید آیفون انجام می‌شود. کارخانه ژنگژو فاکسکان که پایگاه اصلی تولید و مونتاژ آیفون است، در ماه می نیروهای کاری خود را تقویت می‌کند. حال به‌عنوان بخشی از همین برنامه، این شرکت پاداش بیشتری معادل ۳۰ درصد افزایش حقوق را به کارگرانی که در کارخانه ثبت نام کنند، در نظر می‌گیرد. UDN‌ گزارش داده است که این استخدام حالت طبیعی ندارد. چرا که فعلا در خارج از فصل استخدام کارگران شرکت قرار داریم و به‌طور معمول، اپل استخدام اصلی خود برای تولید آیفون‌های جدید را در اواسط ژوئن تا جولای انجام می‌داد.

استخدام کارگران جدید برای فاکسکان

تاسیسات اصلی آیفون

به‌طور معمول، فاکسکان به کارگرانی که حداقل ۹۰ روز کار کنند، پاداش ۹۸۳ دلاری ارائه می‌دهد و طبق سیستم استخدامی جدید، این میزان درآمد قرار است که با ۳۰ درصد افزایش به ۱۲۸۶ دلار برسد. فاکسکان مشخص نکرده است که چه تعداد نیروی جدید برای شرکت استخدام می‌کند. این استخدام احتمالا ارتباطی به آیفون ۱۴ ندارد، اما احتمالا نیروی کار جدید تا یک مدت قابل اطمینان حفظ خواهند شد. از آن‌جایی که فروش آیفون ۱۳ به‌خوبی ادامه پیدا می‌کند، فاکسکان مشتاق است که سطح تولید خود را حفظ کرده و قبل از اینکه مجبور به تولید گوشی‌های نسل بعد شود، بهترین استفاده را از این وضعیت برده باشد. طبق گزارش‌ها، اپل همچنین از کارخانه درخواست کرده است که کارگران از قبل وارد سیستم تولید گوشی‌های جدید شوند تا احتمال تاخیر ناشی از تعطیلی کارخانه به حداقل برسد.

بیشتر بخوانید: فاکسکان تا سال ۲۰۵۰ تولید گاز گلخانه ای را به صفر می‌رساند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *