تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
کارخانه آیفون 14 پرو فاکسکان

کارخانه آیفون 14 پرو فاکسکان به خروجی مورد انتظار نزدیک می‌شود

تولید در تاسیسات مشکل‌دار ژنگژو فاکسکان اکنون تا ۹۰ درصد از حداکثر ظرفیت تولید شده را دارد و سطحی است که به اپل کمک می‌کند تا مدل آیفون ۱۴ پرو را در وضعیت بهتری قرار دهد. تاخیر طولانی مدت آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس مدت‌ها است که به مشکلات مربوط به کووید در کارخانه ژنگژو چین نسبت داده می‌شود. حال تولید کننده اصلی مدل‌های آیفون پرو پس از ماه‌ها مشکل، به نظر می‌رسد که کارخانه را به سطح تولید معمول خود رسانده است. به گزارش بلومبرگ، نماینده‌ای از فاکسکان، به هنان دیلی گفت که تعداد کارگران کارخانه اکنون به ۲۰۰ هزار نفر رسیده است و سطح معمولی کارخانه در طول دوران شلوغ تولید در تعطیلات محسوب می‌شود.

روند عادی تولید در کارخانه ژنگژو فاکسکان

کارخانه آیفون 14 پرو فاکسکان

این نماینده افزود که کارخانه با حدود ۹۰ درصد از حداکثر ظرفیتی که در ابتدای سال ۲۰۲۲ پیش بینی شده بود، به کار ادامه می‌دهد. این خبر برای خریداران آیفون ۱۴ پرو که با هفته‌ها تاخیر بین سفارش دستگاه‌های خود و دریافت آن‌ها مواجه هستند، نکته مثبتی خواهد بود. این تسهیلات با نزدیک به ظرفیت همیشگی کار می‌کند و از طریق عقب ماندگی شروع به کار کرده است و در نهایت هم به تقاضا می‌رسد. تحلیل‌گران تصور می‌کنند که اثرات تولید کم در کارخانه به‌طور قابل توجهی روی محموله‌ها تاثیر می‌گذارد. به‌طوری که تصور می‌شود مجموع محموله‌های سه ماهه چهارم حدود ۲۰ میلیون دستگاه کاهش پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید: فاکسکان با ارائه پاداش‌های نقدی کارگران خود را حفظ می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *