تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
خروجی آیفون کارخانه فاکسکان

خروجی آیفون کارخانه فاکسکان به‌دلیل شیوع ویروس کرونا ۳۰ درصد کاهش می‌یابد

شیوع ویروس کرونا سبب شده است که کارخانه بزرگ فاکسکان تا ۳۰ درصد تولیدات آیفون خود را کاهش دهد، اما شریک مونتاژ اپل تلاش می‌کند که از امکانات دیگری برای حفظ این میزان تولید استفاده کند. کارخانه ژنگژو در استان هنان چین در ماه اکتبر درگیر شیوع ویروس کرونا شده و باز هم تولید در بزرگ‌ترین سایت مونتاژ آیفون فاکسکان با مشکل مواجه شد. در حالی که فاکسکان در تلاش برای کاهش هر گونه کمبودی است، به نظر می‌رسد که ضربه به تولید آیفون در سطح جهانی جدی باشد. یک فرد آشنا با این موضوع روز دوشنبه به رویترز گفت که تاثیر کاهش تولید می‌تواند عرضه را تا ۳۰ درصد کاهش دهد. منبع هم گفته است که برای دور زدن رکود تولید، فاکسکان قصد دارد که فعالیت خود را در شهر شنژن افزایش دهد.

کاهش تولید آیفون 14

خروجی آیفون کارخانه فاکسکان

این گزارش با توییت‌های مینگ چی کو تحلیل‌گر اپل در روز یکشنبه مرتبط است که گفته بود شیوع این بیماری فاکسکان را مجبور می‌کند تا کاهش فصلی تولید را به تاخیر بیندازد. این مرکز به سرعت و به‌طور ناگهانی حلقه بسته را نپذیرفته و کارگران خود را در خوابگاه‌ها نگه می‌دارد تا تماس با دنیای خارج از کارخانه را به حداقل برساند. مینگ چی کو پیش بینی می‌کند که ایجاد حلقه بسته کاری در کارخانه، موجب کاهش بیش از ۱۰ درصد ظرفیت آن شود. ابتکارات کارخانه برای به حداقل رساندن شیوع کرونا شامل ممنوعیت غذا خوردن در غذا خوری‌ها از ۱۹ اکتبر است و کارگران در روز مجبور هستند که وعد‌ه‌های غذایی خود را در خوابگاه میل کنند. این اقدامات سبب می‌شود که کارگران در رسانه‌های اجتماعی نسبت به این کار اعتراض کرده یا تعداد زیادی از آن‌ها هم از کارخانه فرار کنند.

بیشتر بخوانید: فاکسکان برنامه کاهش تولید آیفون را به‌دلیل کووید ۱۹ به تاخیر انداخت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *