تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
سیستم حمل و نقل فرانسه

سیستم حمل و نقل فرانسه تا سال ۲۰۲۳ از Apple Pay پشتیبانی می‌کند

مسافرین وسایل نقلیه عمومی در پاریس می‌توانند از آیفون یا اپل واچ خود برای خرید بلیط استفاده کرده و دیگر نیازی به کارت فیزیکی آن‌ها نخواهند داشت. اپل به شهرداری‌های بزرگ این امکان را داده است که از سیستم Apple Pay Express Transit همراه با شبکه‌های حمل و نقل عمومی خودشان استفاده کنند. در چنین شرایطی، آیفون‌ها و ساعت هوشمند اپل می‌ توانند به‌عنوان گذرنامه دیجیتالی سفر مورد استفاده قرار گیرند. پاریس همواره در پذیرش تراکنش‌های مبتنی بر آیفون کند عمل کرده است، اما در سال ۲۰۲۳ می‌تواند با جهشی بزرگ روبرو شود. سازمان حمل و نقل منطقه‌ای، چند سالی است که با اپل مذاکره می‌کند تا بتواند در مورد نحوه استفاده از آیفون با سیستم کارتی Navigo به توافق دست پیدا کند.

اجرایی شدن این پروژه

سیستم حمل و نقل فرانسه

این توافق اکنون به دست آمده است و مدیر کل IDFM، آثای لورن پروبست می‌گوید: «ما هنوز نمی‌توانیم تاریخ دقیقی را اعلام کنیم، چرا که این به پیشرفت‌های انجام شده توسط اپل در کوپرتینو بستگی دارد. اما این‌بار، مطمئنا این اتفاق رخ خواهد داد». از ژانویه ۲۰۲۱، برنامه‌ای توسط IDFM به‌روزرسانی شده است تا کارت عبور مربوط به Navigo با کلیک روی آیفون دوباره لود شده و آیفون هم با استفاده از Apple Pay هزینه بلیط را پرداخت کند. این ویژگی به Apple Pay اجازه می‌دهد تا برای پرداخت انبوه از این سیستم استفاده کند، اما هنوز هم باید کارت فیزیکی در کنار آن حضور داشته باشد.

بیشتر بخوانید: سرویس Apple Pay در آرژانتین و پرو راه‌اندازی می‌شود

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *