تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

بازی سرگرم کننده Pigeon Wings Strike

معرفی بازی سرگرم کننده برای کاربران آیفون Pigoen Wings Strike

در سال ۲۰۱۷ بازی  Pigeon Wings منتشر شد و خیلی زود توانست در دل بازیکنان موبایل جای خود را پیدا کند.

این بازی آنقدر امتیازات بالایی دریافت کرد که حالا یکی از بهترین‌های سال ۲۰۱۷ به حساب می‌آید. البته این اثر هم مشکلاتی را در خود داشت و نتیجه نهایی آن چیزی نبود که سازندگان تصور می‌کردند؛ به همین دلیل آن‌ها تصمیم گرفتند که ایده‌های جدید و جذاب خود را در قالب یک بازی دیگر بسازند.

به همین ترتیب بازی جدید آن‌ها با نام Pigoen wings Strike ساخته و عرضه شد. در این بازی آیفون شما در قالب یک کبوتر خلبان هستید که باید ماموریت‌ها و کارهای مختلفی را انجام دهید.

ویژگی های بازی Pigoen wings Strike سرگرم کننده آیفون

علاوه بر روند اصلی بازی، وظایف از پیش تعیین شده‌ای هم وجود دارد که شما با انجام دادن آن‌ها می‌توانید سکه‌ها و امتیازات بیشتری را جمع‌آوری کنید.

 شما با استفاده از این سکه‌ها می‌توانید کبوترهای خلبان بیشتری را آزاد کنید که هر کدام از آن‌ها قدرت‌های مخصوص به خودشان را دارند.

معرفی بازی سرگرم کننده جذاب و رایگان  Pigoen Wings Strike برای گوشی های آیفون
بازی جذاب و رایگان Pigoen Wings Strike

این بازی کاملا رایگان است و حجمی حدود ۸۰ مگابایت دارد. 

 به صورت افقی در موبایل شما اجرا می‌شود و شما برای استفاده از آن، باید هر دو دست خود را به کار بگیرید.

یکی از نکاتی که درباره مکانیزم این بازی وجود دارد این است که هواپیمای شما با تکان دادن خود موبایل، بالا و پایین می‌رود اما اگر شما با این موضوع راحت نیستید، اصلا نگران نباشید؛ زیرا در قسمت تنظیمات می‌توانید آن را تغییر دهید.

 در این بازی، دوک دکستر و افراد شرور او دوباره بازگشته‌اند تا شهر ولو را تصرف کنند.

آن‌ها حقه‌ها و تله‌های زیادی دارند که با آن‌ها کبوترهای ما را بسوزانند. این ماجرا دیگر بدتر از آن چیزی شده که کبوتر بتواند آن را تحمل یا سعی در درست کردنش کند.

خوشبختانه قهرمان داستان ما یک تیم به همراه خود دارد.

شما باید با استفاده از شخصیت‌هایی مانند کانینگهام، همستری به نام پرِستو، یک ماهی تشکیل شده از آب و همچنین دیگر دوستان کبوتر، به دشمنان شلیک کنید، در مقابل گلوله‌های آن‌ها جای خالی بدهید و سرعت خود را بالا ببرید تا بتوانید آن‌ها شکست دهید.

بازی سرگرم کننده Pigoen wings Strike در حالت آفلاین

یکی از نکات جالبی که در بازی آفلاین Pigeon Wings Strike وجود دارد، این است که دو موسیقی مختلف برای شما در نظر گرفته شده است.

به همین ترتیب اگر از هر کدام خسته شدید، می‌توانید موسیقی را تغییر دهید. همانطور که بالاتر هم به آن اشاره شد، شما با جمع کردن سکه می‌توانید شخصیت‌ها و خلبان‌های مختلفی را از درون جعبه بیرون بیاورید و با آن‌ها بازی کنید

این بازی یک حالت رقابتی هم دارد اما به صورت سراسری نیست و فقط به صورت محلی اجرا می‌شود؛ به این صورت، دوستانی که قصد بازی و رقابت با یکدیگر را دارند، باید حتما نزدیک هم باشند.

معرفی بازی سرگرم کننده آیفون Pigeon Wings Strike در حال حاضر در اختیار کاربران سیستم‌عامل iOS قرار دارد. شما می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان این بازی را از اپ استور خود دانلود کنید.

 طراحان بازی‌های رایگان موبایل معمولا یک بخش پرداخت درون برنامه‌ای هم داخل بازی خود قرار می‌دهند.

 در این بازی، شما با پرداخت هزینه بسیار کمی می‌توانید از دست تبلیغاتی که نمایش داده می‌شود، راحت شوید.

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *