تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
قلم آینده اپل

قلم آینده اپل می‌تواند رنگ‌ها و بافت‌ها را تشخیص دهد

اپل احتمالا در حال برنامه ریزی برای یک معادل واقعی از ابزار آشنای eye-dropper در برنامه‌های تصویری بوده و جایی است که می‌توان یک رنگ را با ضربه زدن یک مداد اپل به آن در یک تصویر موجود تنظیم کرد. در سال ۲۰۱۹ هم اپل برای ثبت اختراع مربوط به یک اپل پنسل رنگ‌های مختلفی را نشان داده بود. آن زمان، ایده این بوده است که کاربر ببیند چه قلم رنگی یا قلم مو در حال اعمال روی طرح است. اکنون هم یک پتنت جدید چیزی را پیشنهاد می‌دهد که در گذشته گسترش آن شروع شده بود. با توجه به پتنت جدید تحت عنوان «دستگاه الکترونیکی با سنسور نوری برای نمونه‌برداری از سطوح»، نوک مداد می تواند رنگ‌ها را حس کند.

قابلیت‌های جدید قلم اپل

قلم آینده اپل

این پتنت به‌طور موثر برخی از موارد قبلی را در مورد اینکه چگونه کاربران می‌توانند رنگ‌ها را از طریق کنترل مداد تغییر دهند یا انتخاب کنند، تکرار می‌کند. اما نکته کلیدی جدید این است که نوک قلم را روی یک رنگ فشار دهید تا آن المان شناسایی و کپی شود و ارتباطی هم به موقعیت رنگ ندارد. اپل می‌گوید: «سنسور رنگ ممکن است برای نمونه برداری از رنگ سطح یک جسم خارجی استفاده شود. بنابراین، این فقط به ضربه زدن به مداد روی یک تصویر روی صفحه نمایش آیپد ارتباط ندارد و بلکه می‌تواند نوک آن را در برابر اشیای دنیای واقعی هم لمس کند. سنسور رنگ ممکن است که یک آشکار ساز نور حسگر رنگ داشته باشد که دارای چندین آشکارساز نوری است».

بیشتر بخوانید: اپل یک قلم ۴۹ دلاری برای آیفون را کنار گذاشته است

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *