تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
فروشگاه گلاسکو اپل

کارکنان فروشگاه گلاسکو اپل در بریتانیا به اتحادیه می‌پیوندند

کارکنان فروشگاه گلاسکو اپل با اکثریت قاطع به نمایندگی اتحادیه کارگری بریتانیا رای داده‌اند. همان‌طور که اپل موافقت کرد که با اتحادیه‌های کارگری در استرالیا مذاکره کند و در نهایت اپل مریلند در ایالات متحده به اتحادیه تبدیل شد، کارکنان در گلاسکو اسکاتلند هم برای پیوستن به اتحادیه فشار می‌آورند. رای نهایی هم پس از ماه‌ها مذاکره صورت می‌گیرد. در ابتدا، کارکنان گلاسکو اپل باید به صورت انفرادی به اتحادیه GMB بپیوندند و سپس از اپل درخواست کنند که این اتحادیه را به رسمیت بشناسد. طبق گزارش روزنامه هرالد در اسکاتلند، اپل پس از آن موافقت کرد که یک برگ رای را به رسمیت بشناسد.

اتحادیه‌ای دیگر در بریتانیا

فروشگاه گلاسکو اپل

جان اسلاون سازمان دهنده این اتحادیه می‌گوید: «این یک رای گیری کاملا تاریخی است و ادای احترام به تلاش فعالان و کارمندان اپل گلاسکو خواهد بود. این رای از نظر اندازه اکثریت حیرت انگیز است، چرا که کارمندان با صدایی شفاف و قاطع صحبت می‌کنند». یکی از سخنگویان اپل به هرالد گفت که این شرکت از مدت‌ها قبل متعهد به ارائه یک تجربه عالی برای مشتریان و تیم‌های خود بوده است. این سخنگو در ادامه می‌گوید: «اپل یکی از پردرآمدترین خرده فروشان در اسکاتلند است و ما به‌ طور منظم مزایای پیشرو صنعت خود را به‌عنوان بخشی از حمایت کلی که از اعضای ارزشمند تیم خود ارائه می‌کنیم، بهبود بخشیده‌ ایم». او می‌گوید که اتحادیه به دنبال یک رابطه سازنده با اپل است.

بیشتر بخوانید: کارمندان اتحادیه اپل استور استرالیا دوباره دست به اعتصاب زدند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *