تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
اپل کارت

گلدمن ساکس ۱.۲ میلیارد دلار به‌خاطر اپل کارت ضرر کرده است

بخش اعتبار مصرف کننده گلدمن ساکس در سال گذشته ۱.۲ میلیارد دلار در ۹ ماه از دست داده و زیان‌ها عمدتا مربوط به اپل کارت بوده است. مجموعه کسب و کارهای گلدمن، معروف به راهکارهای پلتفرمی هم دچار ضرر شده‌اند. پیش از این، تنها اطلاعات مالی که گلدمن در تجارت مصرف کننده خود افشا کرده بود، از ابتدا تا اواسط سال ۲۰۱۹ بوده و ۱.۳ میلیارد دلار ضرر را ثبت کرده است. با این حال، مدیران پلتفرم سولوشنز معتقدند که تقسیم مصرف کنندگان ممکن است در سال ۲۰۲۵ شکسته شود و اگرچه، این هدف ابتدا تا پایان سال ۲۰۲۲ بود. گلدمن پول زیادی را برای کمک به راه‌اندازی اپل کارت و سایر خدمات مصرف کننده آن خرج کرد.

ضرر و زیان گلدمن ساکس

اپل کارت

گزارش دیگر هم می‌گوید که تقریبا ۳۵۰ دلار برای جذب هر مشتری جدید اپل کارت هزینه می‌شود. به‌دلیل مزایای اپل کارت مانند عدم دریافت کارمزد و نرخ بهره رقابتی، تحلیل‌گران بر این باور بودند که اپل کارت ممکن است درآمد کمتری ایجاد کند و با محتوای زیبان بیشتری نسبت به میانگین صنعت مواجه شود. دیوید سولومون، مدیرعامل گلدمن، مشارکت آن‌ها با اپل موفق‌ترین همکاری اعتباری تاکنون بوده و خاطرنشان کرد که سرمایه آن‌ها بر بازده بانکی در کوتاه مدت بوده است. اما برای گسترش قابلیت‌ها و موقعیت رقابتی آن بسیار مهم است. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. به نظر شما گلدمن ساکس و اپل چه مدل فعالیتی داشته‌اند؟

بیشتر بخوانید: گلدمن ساکس صادرکننده اپل کارت رتبه اول را در نظرسنجی رضایت کاربران کسب کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *