تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
حساب های پس انداز اپل

تحرکات گلدمن ساکس روی حساب های پس انداز اپل سایه افکنده است

طرح‌هایی که برای برنامه Apple Savings ارائه شده است، احتمالا به‌دلیل مشکلات کسب و کار مصرف کنندگان گلدمن ساکس به خطر می‌افتد. چرا که در گزارش جدیدی آمده است که این بانک کارت اعتباری مصرف کننده خود را در خارج از اکونومی اپل کارت کنار گذاشته است. دیوید سولومون مدیرعامل لگدمن، از بانک خواسته بود تا تلاش‌های خود را برای توسعه خدمات مالی برای مصرف کنندگان افزایش دهد. مواردی همچون حساب پس انداز مارکوس و یک حساب جاری دیجیتال برنامه ریزی شده از جمله این حمایت‌ها بودند. همچنین برای راه‌اندازی اپل کارت مصرف کننده هم خواستار همکاری با اپل بود. کارت اعتباری با برند گلدمن می‌توانست پیشنهاد بعدی مصرف کننده باشد، اما گزارشی از CNBC می‌گوید که راه اندازی این کارت در نهایت کنار گذاشته شده است.

چالش‌های گلدمن برای Apple Savings

حساب های پس انداز اپل45

به‌طور مثال، زیان ۱.۲ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۲ عمدتا ناشی از مفاد ضرر وام بوده است. اما اپل کارت هم یک عامل تلقی می‌شد، چرا که گلدمن پول زیادی را برای راه‌اندازی این کارت و سایر خدمات مصرف کننده آن صرف کرد. این ضررها احتمالا در راه‌اندازی تاخیری حساب پس انداز اپل که این شرکت در ماه اکتبر اعلام کرده بود نیز اثر می‌گذارد. یکی دیگر از دلایل تاخیر هم ممکن است به تحقیقات در حال انجام از سوی فدرال رزرو و اداره حمایت مالی از مصرف کننده ربط داشته باشد. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید.

بیشتر بخوانید: فدرال رزرو عملکرد گلدمن ساکس را در قبال اپل کارت بررسی می‌کند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ پرو در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *