تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938

اپلیکیشن Google Calendar برای گوشی آیفون

معرفی اپلیکیشن Google Calendar

Google Calendar یک تقویم و برنامه ای برای برنامه ریزی است که توسط گوگل ساخته شده است.

 نسخه بتای آن در 13 آپریل سال 2006 و نسخه نهایی هم در جولای سال 2009 برای اندروید و iOS عرضه شد (یک نسخه تحت وب هم دارد).

اپلیکیشن Google Calendar برای گوشی آیفون به کاربران اجازه می دهد تا رویداد هایی را در تقویم برای خود مشخص کنند و برای آن ها یک یادآور هم بگذارند تا فراموش نکنند.

هر رویداد یک زمان شروع و یک زمان پایان دارد.

 می توان برای این رویدادها مکان هم مشخص کرد و حتی بقیه کاربران را هم به آن ها دعوت کرد.

کاربران می توانند در اپلیکیشن Google Calendar برای گوشی آیفون تقویم های خاصی نظیر تولدها (Google Calendar می تواند تاریخ تولد مخاطبان شما را از لیست مخاطبان بازیابی کند و هر سال یک کارت تولد از آن ها نمایش دهد) و تعطیلات (تقویمی مخصوص کشورها که تاریخ های مناسبت های خاص را نشان می دهد) را هم برای خود فعال یا غیرفعال کنند.

 با گذشت زمان، گوگل قابلیت های دیگری را هم به Google Calendar اضافه کرد

اپلیکیشن Google Calendar برای گوشی آیفون و خرید قسطی گوشی آیفون
Google Calendar

نظیر رویدادهای جی میل که در آن رویداد هایی که از طریق جی میل دریافت می شوند، به طور خودکار به تقویم هم اضافه می شوند، یادآورها که کاربران می توانند آن ها را به فعالیت هایی که به طور خودکار به روز می شوند اضافه کنند، پیشنهادات هوشمند که در آن Google Calendar برای رویدادهایی که تعیین می کنید، عنوان، مخاطب و مکان هایی را پیشنهاد می کند و اهداف که در آن کاربر اطلاعاتی از یک هدف شخصی خاص را وارد تقویم می کند و تقویم هم به صورت خودکار فعالیت هایی را برای رسیدن به آن هدف، برنامه ریزی می کند.

اپلیکیشن Google Calendar برای گوشی آیفون نظرات دوگانه ای دریافت کرده است.

 در سال 2015، هر دو نسخه اندروید و iOS به خاطر طراحی شان، هم تحسین شدند و هم مورد انتقاد قرار گرفتند.

برخی منتقدین این اپ را به خاطر طراحی تمیز تقویم ، جسورانه و استفاده از رنگ های گرافیکی مختلف تحسین کردند اما برخی دیگر معتقد بودند که Google Calendar طراحی شلوغی دارد.

سیستم پیشنهاد هوشمند هم مورد تحسین و البته انتقاد قرار گرفت. ارتباط بین جی میل و Google Calendar هم از نکاتی بود که مورد تحسین منتقدین قرار گرفت.

امتیاز Google Calendar در اپ استور : 4.6 از 5

kurur_sib
بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *