تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
ایرتگ های اپل

ایرتگ های اپل به بررسی روند بازیافت در سنگاپور می‌پردازند

ایرتگ اپل جهت بررسی برنامه‌های دولت سنگاپور و تولید کننده مواد شیمیایی Dow برای کفش‌های کتانی بازیافت شده استفاده می‌شود. گویا مشخص شده است که این کالاها به جای بازیافت به کشورهای دیگری ارسال می‌شود. در سال ۲۰۲۲، دولت سنگاپور و کمپانی یاد شده تلاش برای ترویج کف‌های پلاستیکی و زیره میانی کفش‌های اهدایی به مواد مورد استفاده برای ساخت زمین‌های بازی و پیست‌ها را به حداکثر رسانده بودند. تحقیقات پیرامون این طرح‌ها هم مشخص کرد که همه کفش‌های اهدا شده در نهایت بازیافت نشده و به خارج ارسال می‌شدند. رویترز پس از شنیدن این اخبار، تحقیقات خود را پیرامون کفش‌های اهدایی به این پروژه آغاز کرد.

کاربرد ایرتگ در تحقیقاتی دولتی

ایرتگ های اپل

روزنامه نگار به‌صورت مخفیانه از ایرتگ در ۱۱ جفت کفش استفاده کرد تا بفهمد این کفش‌ها به کجا ارسال می‌شوند. در این گزارش عنوان شده است که ۱۰ مورد از این کفش‌ها به اندونزی ارسال شده و تنها یک جفت در سنگاپور باقی مانده بود. این احتمال وجود دارد که آن یک جفت از سطل کمک‌های مالی به یک فرد اهدا شده و مابقی به خارج از کشور ارسال شده است. بر اساس این گزارش، کفش‌های برچسب خورده توسط صادر کننده کالاهای دست دوم به خارج ارسال شده و به‌صورت مخفیانه برای کار دیگری استفاده می‌شود. پس از ارائه یافته‌های این خبرنگار، شرکت هم تحیقات خود را با آژانس دولتی شروع کرده و اعلام کرد که از پروژه خارج می‌شود.

بیشتر بخوانید: ایرتگ به نجات سگی در آب های سیل آسای کالیفرنیا کمک کرد

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *