تهران – خیابان جمهوری تقاطع حافظ، مجتمع چارسو طبقه اول واحد C10 ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-62999938
استفاده از Taptic Time در اپل واچ

آموزش استفاده از Taptic Time در اپل واچ

یکی از ویژگی‌های نسبتا کم استفاده اپل واچ، Taptic Time نام داشته و به شما این امکان را می‌دهد تا واقعا حس کنید که در آن لحظه در چه زمانی از روز قرار دارد. این قابلیت به‌جای نویز یا استفاده از نمایشگر، از Taptic Engine اپل واچ برای لرزش روی مچ دست استفاده می‌کند. الگوی ارتعاشات در این زمینه مهم‌ترین تاثیرات را گذاشته و می‌توانید با شناخت کامل روی آن، از زمان اطلاع پیدا کنید.

بیشتر بدانیم: نصب برنامه روی اپل واچ؛ به راحتی برنامه هاتو نصب کن!

چگونه Taptic Time را در اپل واچ فعال کنیم؟

  • برنامه تنظیمات را باز کنید
  • گزینه Clock و سپس Taptic Time را انتخاب کنید.
  • کلیک کنار Taptic Time را روی On قرار دهید.
  • الگویی را که Taptic Time باید استفاده کند را انتخاب کنید.
  • بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از ChatGPT در اپل واچ

استفاده از Taptic Time در اپل واچ

وقتی که این گزینه فعال است، می‌توانید دو انگشت خود را روی صفحه ساعت لمس کرده و نگه دارید تا لرزش‌ها شروع شوند. اگر Speak Time را نیز از بخش تنظیمات درگیر کرده باشید، فرمان ضربه و نگه داشتن نتیجه متفاوتی را برای شما ارائه می‌دهد. اگر حالت بی‌صدا فعال باشد، Taptic Time فعال می‌شود، اما در غیر این‌صورت، اپل واچ ساعت را به جای آن اعلام خواهد کرد. اگر هم Speak Time غیرفعال باشد، Taptic Time صرف نظر از اینکه اپل واچ روی حالت بی‌صدا تنظیم شده باشد یا خیر فعال‌سازی می‌شود.

بیشتر بخوانید: فعال کردن اکسیژن خون اپل واچ به راحتی با انجام این روش!

الگوهای زمان تپتیک

در منوی تنظیمات Taptic Time سه گزینه برای الگوهای وجود دارد. این‌ها به نحوه لرزش اپل واچ هنگام اعلان مربوط می‌شوند. همه ارقام ساعت از کد مورس استفاده می‌کنند. این گزینه برای افرادی است که با این سیستم کدگذاری آشنا هستند. اما یقینا برای افرادی که آماده یادگیری و حفظ الگوهای مختلف ضربات نباشند هم عالی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: مشکلات رایج اپل واچ

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های منتخب
پیش بینی درد بیماران
آیفون اورجینال