تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
آپدیت iOS 16.3

آپدیت iOS 16.3 تا چند روز دیگر منتشر می‌شود

فیس بلک یونیتی اپل واچ به‌عنوان بخشی از آپدیت‌های watchOS 9.3 و iOS 16.3 که منتشر می‌شود، عرضه خواهد شد. چرخه بتا برای OS 16.3 و نسخه‌های دیگر کندتر از نسخه‌های دیگر بود و در مجموع تنها دو نسخه بتا در طول دو ماه ارائه شد. با این حال، به نظر می‌رسد که اپل آماده است تا این آپدیت‌ها را ظرف یک هفته منتشر کند. اپل این نسخه قریب الوقوع را از طریق اعلان بلک یونیتی فاش کرد. پاورقی پایین این صفحه هم اشاره می‌کرد که فیس واچ یونیتی هفته آینده از طریق watchOS 9.3 در دسترس خواهد بود. این بدان معنی است که حداقل tvOS 16.3، iPadOS 16.3، watchOS 9.3 و iOS 16.3 احتمالا تا پیش از ۲۷ ژانویه با هم عرضه خواهند شد.

فیس بلک یونیتی برای اپل واچ

آپدیت iOS 16.3

اپل احتمالا انتشار macOS Ventura 13.2 را هم منتشر خواهد کرد، اما لزوما الزامی در این رابطه وجود ندارد. فراتر از فیس واچ و والپیپر بلک یونیتی، هیچ ویژگی قابل توجهی در نسخه‌های منتشر شده به جز توانایی استفاده از کلیدهای امنیتی فیزیکی برای احراز هویت دو مرحله‌ای اپل آی دی وجود ندارد. شما هم می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما در میان گذارید. آیا تا کنون از فیس واچ‌های اپل واچ استفاده کرده‌اید؟ کدام یک از گزینه‌ها بهترین کارایی را برای شما داشته است. چرخه‌های بتا کمک می‌کنند که توسعه دهندگان و کاربران معمولی بتوانند از طریق سیستم اپل، ویژگی‌های جدید را زودتر از موعد تجربه کرده و فیدبک‌های خودشان را ارائه کنند.

بیشتر بخوانید: نسخه بتای کاندید iOS 16.3 و iPadOS 16.3 در دسترس قرار گرفت

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۴ در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *