تهران – خیابان جمهوری نرسیده به حافظ،جنب ساختمان معاونت درمان و بانک پاسارگاد، پاساژ حافظ پلاک ٢٠ فروشگاه بزرگ بازرگانی سیب ساعت کاری 10 صبح الی 7 بعد از ظهر به جز روزهای تعطیل تلفن تماس: 021-66171283
تولید آیفون 13

کارخانه فاکسکان هند تولید آیفون 13 را از ماه آینده شروع می‌کند

انتظار داریم که آیفون ۱۳ اپل در ماه آوریل وارد روند تولید کارخانه فاکسکان هند شود که در ماه‌های قبل، به‌دلیل مسمومیت غذایی و شرایط بد زندگی، با مشکلات زیادی مانند اعتراض کارگران روبرو شده بود. می‌دانیم که پیش‌تر، تولید آزمایشی آیفون ۱۳ در کارخانه Sriperumbudur هند به‌صورت آزمایشی شروع شود و پس از مدت زمان کوتاهی، اپل از این کارخانه برای روند کامل تولید آیفون ۱۳ استفاده کرد. حال به نظر می‌رسد که این روند در ماه آوریل رسمی خواهد شد. انتظار می‌رود که اپل در ماه آوریل از امکانات کارخانه Sriperumbudur برای تولید آیفون ۱۳ استفاده کند. آیفون‌های تولید شده در این کارخانه، هم برای فروش در داخل کشور هند و هم برای صادرات به مناطق دیگر در نظر گرفته شده‌اند.

سابقه تولید کارخانه Sriperumbudur هند

تولید آیفون 13

این کارخانه تجربه تولید گوشی آیفون را دارد و قبلا هم آیفون ۱۱ را از جولای ۲۰۲۰ مونتاژ کرده بود. همچنین، آیفون ۱۲، آیفون XR و آیفون SE اورجینال هم سابقه تولید در این کارخانه را دارند. ظاهرا انتقال به کارخانه جدید به این دلیل صورت گرفته است که پیش بینی‌های اپل در مورد بازگشت کارکنان به کارخانه و رسیدن به سرعت کامل تولید آیفون درست از آب درنیامده است. اپل تسهیلاتی را هم برای این منظور در نظر گرفته بود که چندان سوی نداشت. پیشتر کارخانه فاکسکان هند به‌دلیل مسمومیت‌های غذایی و کارکنانی که به شرایط کار اعتراض داشتند، تعطیل شده بود.

بیشتر بخوانید: کارگران کارخانه فاکسکان هند با مشکلات غذایی و بهداشتی روبرو بودند

برای خرید اقساطی محصولات کمپانی اپل مانند آیفون ۱۳ پرو مکس در مدل‌ها و رنگ‌ های مختلف، می‌توانید به بازرگانی سیب مراجعه کرده و شرایط و مدارک لازم برای این منظور را مطالعه فرمایید. مشاورین این سایت هم در خدمت شما هستند تا خرید آسان و به‌صرفه محصولات اپل را به بهترین شیوه ممکن تجربه کنید.

webranko
تحریریه بازرگانی سیب

مشاهده سایر مطالب
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *